Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van arra hogy találok neki normális, szerető Gazdit?

Figyelt kérdés
Sziasztok!az a problémám hogy van egy puli nőstényem, amit találtam, és örökbefogadtam.De akkor még nem tudtam hogy fél a viharban, és a tüzijátéktól, és olyankor tiszta idétlen, mindíg be kell engedni.Eddig nem is jelentett Problémát, viszont jön a picibaba, és szeretném elajándékozni...De így is kelhet rendes embernek?Hol van rá lehetőség hogy meghírdessem?
2011. júl. 24. 16:38
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
az expresszen tudom h szoktak állatokat a vaterát nem ismerem sok sikert a hirdetéshez és a gyerekneveléshez is:)
2011. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. júl. 24. 18:09
 33/50 anonim ***** válasza:

Egy TV műsorban pont ilyen problémákkal küzködő kutyákkal (is) foglalkoznak. Volt olyan kutya, akinek rengeteg, sokszor életveszélyes sérülése is lett a rombolása miatt.( pl. ajtókat rágott/kapart át, meg mi egyebet) Volt akinek beakadt az állkapcsa a kilincsbe..

Az, hogy felneveltél pár kutyát nem azt jelenti, hogy egy problémásabb, kevésbé megadó kutyával is el könnyedén el tudnál bánni, de idegrendszeri problémára a legkönyebb fogni.

Nem tudod megnyugtatni, mivel nem te vagy a falkavezér, nem bízik meg benned. Frusztrációi lehetnek, amiért nem mozog eleget. (Nem tudom, sétával hogy álltok..) Ha nem tud egyedül lenni, szeparációs szorongása van. De igen, könnyebb azt mondani, hogy a kutya idegileg gyenge, adom tovább. De jobban is teszed, remélem jó kézbe kerül, aki ért a kutyákhoz, nem pedig egy újabb szerencsétlenhez, aki majd leadja a gyepmesteri telepre. Ha tényleg érzel némi szánalmat a kutya iránt, ellenőrizd le jól a gazdát, akihez adod, és kössétek le szerződésben, hogy 1 évben egyszer megnézheted, hogyan boldogulnak. Első hetekben mindenképpen tartsátok a kapcsolatot, hogyan sikerül a kutyának beilleszkednie.

2011. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
természetesen egyenlőre csak így gondolkodom, hogy legjobb lenne ismerőshöz, hogy láthassam jól van e.Érzem a szavaidban a megvetést, de jelen esetben inkább erre nem reagálnék.ha te átgondoltad azt amit mondtál, és mégis úgy gondolod hogy felelőtlen eber vagyok hát tessék.De ha egy újszülött mellett, úgy hogy egyedül viszed a háztartást, és magadon kívül gondot viselsz 4 emberre és 4 állatra, kíváncsi lennék mernéd e vállalni hogy emellet még egy ilyen kutyára is gondot viselsz, és megpróbálod megnevelni.mindenkinek megvannak a határai, nekem ez már nem fér bele, tudom, és épp azért érzem magam mégis felelősségteljesnek, mert megtehetném hogy kivágom az utcára mint az előző gazdája,de ehejet minden erőmmel azon vagyok hogy jó helyre kerüljön, és még így sem adnám bárkinek.
2011. júl. 24. 18:34
 35/50 anonim ***** válasza:

hülyeség, hogy nevelhetettlen és idegrendszeri problémája van a kutyának ...kérjetek segítséget problémás kutyákra szakosodott embertől!

könnyű azt mondani egy félrenevelt kutyára, hogy a egészről ő tehet vagy a genetika...!

a legtöbb állat tart a vihartól ösztönösen...csak az ember megerősíti ebben, így alakulnak ki az erős fóbiák. Ha nem bízhat meg embertársában mint vezetőben akkor teljesen összezavarodik...!

2011. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%

17:45, ..hát először is beleszólok, ha akarok, mert ez itt egy olyan weboldal ahol bárki felszólalhat! aztán meg lehet, hogy neked ezt egy kiképző mondta, bár én még nem láttam olyat, hogy egy kiképző íly módon képezne ki kutyát, pedig megfordultam egy pár helyen! szerintem, ez hülyeség, és hozzá nem értés, de lehet!! :(

Azért azt ne felejtsük el, hogy állítólag ez egy ideggyenge kutya, nem valószínű, hogy jót tenne neki, ha még a félelmére rádobnának egy lapáttal, azzal, hogy egy újabb borzasztó hanggal közelítenek felé! Mint ahogy az sem, hogy viharban kirángatják sétálni.....egyébként, sosem a kutya a hibás!


gondolj bele, hogy te rettegsz valamitől, pl pókfóbiád van, és ráddobálnak pár pókot!

Vagy bezártság fóbiád, és bezárnak egy sötét lukba. Ebbe bele lehet halni, csak közlöm, de ennyire ne menjünk bele. Egyre jobban rájövök, hogy még mindig vannak rohadt felelőtlen buta emberek, akik befogadnak kutyákat, aztán, ha nem úgy van ahogy ők szeretnék, vagy kiderül, hogy beteg a kutya, akkor kivágják a francba! Könyörgöm, ha befogadtad felelőséggel tartozol érte, utálom az ilyen felelőtlen nagyképű embereket! Aztán majd, ha a gyereked se olyan lesz amilyennek elképzeled, akkor őt is odaadod egy ismerősnek?

2011. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

már bocsi de a kérdező többször is írta h mennyire szereti a kutyát és mennyit foglalkozott vele de hiába nem azért dobja ki mert nem szereti vagyx mert megunta hanem a szültetendő gyereke és a kutya között volt annyira hülye hogy a gyereket választotta és most egyzerető gazdit keresne neki

te meg itt ócsárolod nemtom hény kommentbe mert te biztos okosabb vagy nála

2011. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
0%

már bocsi de a kérdező többször is írta h mennyire szereti a kutyát és mennyit foglalkozott vele de hiába nem azért dobja ki mert nem szereti vagyx mert megunta hanem a szültetendő gyereke és a kutya között volt annyira hülye hogy a gyereket választotta és most egyzerető gazdit keresne neki

te meg itt ócsárolod nemtom hény kommentbe mert te biztos okosabb vagy nála


Gondolom mennyire szeretheti, ha túl akar adni rajta, miután hetekig, vagy hónapokig, de még ha csak napokig is de babusgatta! Undorodom az ilyen primitiv szemét emberektől. Jobb lett volna, ha ki sem írja ide a szándékát. Így is úgy is túl ad rajta, és soha nem fogod se te sem én sem más megtudni, hogy valójában milyen módon teszi azt! (Azt ír amit akar) Amúgy meg az hogy te lehülyézed, mert a gyerekét választja(ami sztem nem is igaz, mert azért ad túl a kutyán mert nem tudja kezelni stb)mennyivel jobb annál, mint hogy én lesajnálom hm?

2011. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
ne haragudj utolsó kommentelő, de a jó édes anyukádnak mond azt hogy primitív.rendben? szerintem épp te vagy a primitív hogy nem fogja fel a csöpp kis agyad amit írok.és különben meg 4 éve próbálom nevelni a kutyát.emellett meg ha gusztustalan ember vagyok akkor had írjak erre valamit.Itt a mi városunkban, én vagyok az első általában akit felkeresnek hogy talált kutya van, és menekítsem, vagy pl életemben nem is tudom hányszor mentettem zacskóból macskákat, vagy jártam menhelyekre önkéntesként a saját pénzemen.tehát te ne mond meg nekem milyen ember vagyok.És nem az előítéletekre vagyok kíváncsi, mint már azt leírtam párszor, hanem a kérdésemre kerestem pár épeszű választ, de itt úgy látom nehéz ilyet kapni.azért kíváncsi lennék te mennyi bajbajutott állatot vittél orvoshoz, vagy menedékbe, vagy segítettél neki családot, helyet keresni.Én akin tudok, és amin tudok segítek, és segítettem.Itt most épp az a baj, ha nekem kell segítő kéz, én ezt kapom.
2011. júl. 25. 15:53
 40/50 A kérdező kommentje:
és remélem meérted ha tőled több kommentet nem igényelek, hiszen én tettem fel a kérdést, és engem a te véleményed innentől nem érdekel, mert én az olyan emberektől hányok mint Te.
2011. júl. 25. 15:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!