Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van arra hogy találok neki normális, szerető Gazdit?

Figyelt kérdés
Sziasztok!az a problémám hogy van egy puli nőstényem, amit találtam, és örökbefogadtam.De akkor még nem tudtam hogy fél a viharban, és a tüzijátéktól, és olyankor tiszta idétlen, mindíg be kell engedni.Eddig nem is jelentett Problémát, viszont jön a picibaba, és szeretném elajándékozni...De így is kelhet rendes embernek?Hol van rá lehetőség hogy meghírdessem?
2011. júl. 24. 16:38
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
2 hónap és itt a pici, ennek ellenére 2 hete ezt is megpróbáltam, 1 hétig aludtam miatta a nappaliban a kanapén, ott is volt velem, azt reméltem megszereti, de nem, amint visszamentem a hálóba jönni akart velem.rémisztgetést még nem próbáltam, de az vhogy nem is olyan szimpatikus.azt próbáltam amit cesar milannal láttam, de nekem nem jött be semmi.
2011. júl. 24. 17:19
 22/50 A kérdező kommentje:
Most vihar van, lehet kimegyek még vele egy próbakörre, hátha így ez segít neki, de nem tudom...
2011. júl. 24. 17:22
 23/50 anonim ***** válasza:

hát akkor tényleg az örökbeadás jöhet szóba

a rokonok közül vagy közeli ismerősök közül nem kell senkinek?

2011. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Állatbarát család vagyunk ezért a családban minimum 2 kutyája van mindenkinek.Ismerősök közül még senki nem jelentkezett...
2011. júl. 24. 17:23
 25/50 A kérdező kommentje:
az az igazság egy két ember szeretné örökbefogadni, de nekik meg én nem adom.Pont azért mert ismerem őket, és szeretném ha legalább olyan boldog, és teljes életet élhetne mint nálunk..ezért is körülményes a dolog.
2011. júl. 24. 17:26
 26/50 anonim ***** válasza:

kérdeztem msn-en haverom aztmondta h most egy darabig nem akar kutyát de ha ugy vcan megkérdezek még valakit

amugy fogalmam nincs hol lehetne hirdetni ilyeneket mert szerinte ma vatera meg expressz ehhez túl morbid h kutyát hirdessünk de ha neked nem próbáld meg

2011. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

17:16 jó nagy baromságot írtál, fél a kutya a vihartól, a mennydörgéstől, villámlástól, és te kaviccsal teli flakonnal ilyeszgetnéd, hát gratulálok! Remélem neked nincs kutyád, és ne is legyen soha!!!


A kérdezőhöz: figyi ne vidd most ki ha vihar van, az rosszabb, onkább be vigyed ! Nekünk is volt kutyánk aki félt mindig beengedtük!!

2011. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%

17:16 jó nagy baromságot írtál, fél a kutya a vihartól, a mennydörgéstől, villámlástól, és te kaviccsal teli flakonnal ilyeszgetnéd, hát gratulálok! Remélem neked nincs kutyád, és ne is legyen soha!!!


A kérdezőhöz: figyi ne vidd most ki ha vihar van, az r

2011. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

nem azért mondtam ezt hogy kínozza a kutyát hanem azért hogy elszokjon a hálóban történő alvástól

amugy a kérdés nem az hogy bent tartsa e a kutyát vagy ne

és ezt a flakonos doglot olyan mondta nekem aki kutyákat képez ki elég jó eredménnyel ugyhogy nem kell beleszólni

2011. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
azt hiszem a munkahelyemen fogom hirdetni, mert elég központi részen van, talán így sikerül.Interneten még soha nem hirdettem semmit, és az ilyen vatera és hasonlók nem erre szolgál szentem.vagy hát nem tudom...
2011. júl. 24. 18:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!