Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bassethoundról TAPASZTALATOK?

Bassethoundról TAPASZTALATOK?

Figyelt kérdés

mindenre kíváncsi vagyok, mozgásigénye, ápolása, tanítása, természete stb.. TAPASZTALATOKRA vagyok kíváncsi NEM A GOOGLE-ra

köszönöm előre is :)


2011. júl. 24. 21:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ezt most azért mondod, mert a 3 milliós autó minden oldalát össze ugrálta és a festéket teljesen lekaparta a kocsiról.



Amúgy is te tapasztalatokat kértél én pedig leírtam az én tapasztalatomat.

2011. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nevelted volna meg-.-" furcsa mod az én bassetem imád kocsikázgatni és egy festék folt se jött le eddig sehonan
2011. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem belülről ugrálta össze, hanem kívülről, minden oldalát, az összes ajtót a motorháztetőt, biztos madár volt a tetején és azért ugrált.
2011. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
és nem jutott eszedbe, hogy a kutya ugrál, főleg míg fiatal?
2011. júl. 26. 21:14
 15/15 dzsencike válasza:
Szia nekem van egy 1,5 éves nagyon okos, nem igaz hogy lusta mert az enyém nagyon aktív. igaz a füleire rálép, ápolását annyival meg lehet oldani hogy nyáron 1-2-szer megfürdeted igaz a fajta nem nagyon szeret fürdeni de eltűri a fülét meg ha koszos lesz akkor egy kefével amit már nem használsz kifésülöd vele igaz meg kell vele szenvedni az enyémnek most csináltam meg. tanítása egyszerű ha foglalkoznak vele, a mozgásigénye elég nagy de egy közepes méretű udvarral beéri meg heti egy két sétával de az se legyen hosszú mert úgy elfárad hogy délig nem kel fel, legalábbis az enyém ilyen, természete nyugodt, gyerekbarát, nagyon javaslom kezdő kutyatartóknak és haladóknak is mindenkinek tökéletes kutyus, HA FOGLALKOZNAK VELE!! hajrá! :)
2014. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!