Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék, mivel...

Kutyát szeretnék, mivel győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan tesznek fel hasonló kérdéseket, de remélem hogy most kapok olyan választ ami nekem is beválik.


14/L


2011. júl. 27. 21:15
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
47%
én makacs egy gyerek voltam és ha megtetszett egy állat akkor nem is kérdeztem meg hanem hazavittem...:) szerencsére sose volt belőle baj...:) a legjobb módszer ha valamiben megegyezel anyukáddal és cserébe kapsz egy kutyát,sokan szokták hogy az év végi jegyek jók lesznek vagy otthon segítenek mindenben amit kérnek a szülők.....próbálj meg alkudozni nálam ez is mindig bevált..:)))
2011. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

22.20, Nahát, én is 14 leszek csak októberben:D

nálam is ugyanez a helyzet!Már 2 éve szeretnék kutyát.Két éve szüntelenül nézegetem az állatmenhelyeket és az egyesületeket.Mindig mutatom anyumnak, hogy ez.......

Hát igen, nekem van egy, jobban mondva nem sokára két akváriumom(nem kell nagyra gondolni, mert ezt is a saját pénzemből raktam össze, de már zsebpénzt se kapok!)

Lassan 3 éve megvan az akim és azóta is ugyanúgy gondozom.Hát akkor mi a franctól nem látják, hogy képes lennék egy kutya gondozására?

Van itthon vagy ezer kutyás könyvem és már kiolvastam legalább kétszer mindet.Ha meglátok az utcán egy kutyát mindig mondom hogy bárcsak én is kaphatnék egyet, de nem veszi a lapot!

Sőt ha felhozom a témát akkor jobban teszem ha abbahagyom mert komoly veszekedés lesz belőle...

Van egy 5 évvel idősebb 18 éves testvérem, de ő szeptembertől már a rendőrtiszti főiskolába fog járni és Pesten fog lakni.Bízom benne hogy anyum jövőre, ha már csak ketten leszünk itthon, látja az igyekezetemet és a lelkesedésemet, mind a tanulmányi eredményemben és a házimunkában is.

azt mondta, hogy jövőre ha jó lesz a félévim akkor majd meglátjuk, de tudom, hogy ebből se lesz semmi:(mert már egyszer úgy volt, hogy elhozzuk a kutyát amit kiválasztottunk és másnap mondta hogy VISSZAMONDTA, a tudtom nélkül.

Kérlek nekem is segítsetek hogy jobban észrevegye hogy már felnőttem 14 évesen egy kutyához!!!

HELP!

2011. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
előző vagyok és még annyit hozzátennék, hogy az életem során volt : 4 hörcsögöm, 3 macskám, és most van két szép akváriumom.5-4 tanuló vagyok, és jó a magaviseletem és házimunkát is végzem...Megköszönném ha találálnátok megoldást a helyzetemre!:)Köszi
2011. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Vedd rá őket hogy legyél ideglenes befogadó.Akkor látják hogy foglalkozol vele.Ha vissza kell adnod,akkor utána sírj.Meglásd beválik.Sok ideig tart de hatásos.
2011. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én már 5 éves szeretnék kutyát. Egyszer amikor zuhogott az eső, megkérdeztem, hogy lehet-e kutyám.(Már vagy ezredjére kérdeztem meg aznap) Anyát már nagyon idegesítettem, és azt mondta fejezzem be a nyavalygást. Én meg kivertem a hisztit (:D) és kirontottam az udvarra, az esőben "sétálgatni". Amikor visszamentem a házba anya azt mondta szedelőszködjek, mert elvisz a menhelyre. Elmentünk, de nem tudtak megfelelő kutyát adni. (nekem mindegyik megfelelő volt, csak anyának nem) Hát haza mentünk. Én nagyon szomorú voltam. Másnap elmentünk a piacra, de én inkább a kocsiban maradtam. Anya meg egy nyuszival jött vissza. Örültem, de jobban örültem volna egy kutyának. A nyuszimat Maszatnak hívják, és nagyon okos. És persze cuki. De én továbbra is könyörögtem, és végül apa beadta a derekát, és rábeszélte anyát is. Így hát most van nyuszim, és ma fogjuk megvenni a kutyust, amire már évek óta várok.

Ha igazán szeretnek a szüleid, szerintem sikerülni fog, csak akarat kell, és kitartás. Remélem be fog válni nálad is!

2011. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!Amúgy panelban lakok.
2011. júl. 30. 17:14
 17/26 anonim ***** válasza:

Hát az hogy mennyire tudod meggyőzni a szüleidet az az ő elszántságuktól is függ. Én már évek óta egy saját macskát akarok. Már van egy macskánk aki anyáé és egy kutyánk aki elméletileg a családé de anya nem hagyja hogy beleszóljak a nevelésébe. Nálunk apukám a gát... Ő sosem szueretett volna semien állatot és ezért nehéz meggyőzni. Ha rákérdezek és azzal nyaggatom h miért az a válasz rá hogy CSAK. Mondjuk a macskánk is öreg és nem viselné jól egy új állat érkezését és ezt megértm és elfogadom. A felelősségtudatommal ők is tisztábban vannak szentem mert a húgaimmal is otthon hagynak engem néha félnapokra. Am meg a hörcsögömmel is rendszeresen foglalkozok.

Szerintem ha van türelmed és elég elszánt vagy sok könyörgéssel és hízelgéssel elérheted!

u.i.: ha a szüleid is szeretik a kutyákat vidd el őket egy menhelyre(pl. az illatos útira(az nagyon durva hely))és biztos ők is megsajnálják majd az állatokat.

2011. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én a mostani kutyusomra 5 évet vártam mert hat éves korom óta akartam egyet. Tavaly júniusban meg is kaptam végre!!! :) Én minden nap kértem a szüleimet mindent megtettem , bármit. 11 éves vagyok és a kutyusom 1 éves múlt április 30.-án Szofinak hívják és havanese szuka! I <3 DOG
2011. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Próbálj meg másképpen könyörögni, például kicsi kutyát szeretnék akit rendszeresen fogok etetni, itatni, ha kell naponta ötször leviszem pisiltetni, megsétáltatni, nem felejtem el a tápot megvenni stb.
2011. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki válaszolt nagyon HASZNOS-volt.MÉg jöhetnek a válaszok :)
2011. aug. 1. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!