Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van két Amerikai Staffordshire...

Van két Amerikai Staffordshire Terrierem. Mindig összeverekednek. Mit gondoltok, mi segítene? (Sokkal bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A következő a problémám:

Van két Amerikai Staffordshire Terrierem. A kan régebb óta megvan, ő volt itt először. Amikor hoztam hozzá egy kölyköt, akkor nagyon dominánsan viselkedett( a kölyök szuka). Faluhelyen lehetetlen szocializálni a kutyákat. Ha kiviszem sétálni, minden irányból kutyák támadnak szabadon az utcán, ugatnak a kerítés mögül, mindegyik megőrül. Így aztán érdekes lenne szocializálni, számomra lehetetlen. Esetleg kutyasuli segített volna...

A kan 2 éves lesz, a szuka 1 múlt. Az a probléma, hogy mindenen összeverekednek. Például ha jön egy kutya a kapu előtt, és ők figyelik, vagy esetleg megugatják, akkor abból az lesz, hogy ők ketten egymásnak ugranak. Ez nagyon gyakori. Másik példa: találnak egy békát a fűben. Azon is harc lesz. Bármi ilyesmi dolgon. Etetésüket külön tudtam csak megoldani, hogy ne legyen rajta verekedés. Van hátul egy elkerített terület az udvaron belül. Ott szoktam etetni az egyiket, a másikat az udvaron. Utána pedig kiengedem, van hogy ilyenkor is verekednek, méghozzá a kaja szagán, ami a tálban volt a földön. Verekednek, de egyik sem harapja úgy meg a másikat. Soha nem véreztek még, csak nyálasak voltak. Semmivel nem tudom őket leszoktatni róla. Ebben kérném a segítségeteket!


2011. júl. 30. 09:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
honnan vettem az ivartalanitást? tapasztalat, plusz jen fennel többek közt -.-''
2011. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!