Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Túladagolhatom" kajával a...

"Túladagolhatom" kajával a kutyámat?

Figyelt kérdés
A táblázat szerint jelenleg napi 40-110grammot kell adnom a kiskutyámnak ( dog chow ). Nos, ő naponta 4x kap 40grammot. Nincs elhízva, sőt szerintem kicsit "soványabb" is mint a többi amstaff kölyök. Árthat neki ha picit több kaját kap? Állandóan éhes , olyan nincs , hogy ő ne enne :D Néha kap egy kis tejet is , mert nem megy tőle a hasa, és a staffos könyvben olvastam ,hogy jót tesz nekik.
2011. aug. 1. 18:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja,sőt ...
2011. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Azt írod állandóan éhes és kicsit soványabb az átlagnál akkor lehet hogy férges is.Milyen időközönként féregteleníted és mennyi idős a kis kutyád?
2011. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem férges. Egy hónapja kapott féregtelenítő cuccot, amikor kapta a parvo elleni oltást. Egyszer sem láttam férget a székletében. Amikor kapta a kombinált oltást, akkor nem kapott féregtelenítést, de kérdezte a doki, hogy volt e benne kukac, mondtam , hogy nem. Szerintem legközelebbi oltásnál , ami jövőhét pénteken esedékes, kap féregtelenítést.
2011. aug. 1. 19:06
 4/25 A kérdező kommentje:
10hetes egyébként
2011. aug. 1. 19:09
 5/25 A kérdező kommentje:
mm amúgy nem is tudom, hogy mondjam , nem sovány, de nem az az egybe fasírt , mint általában a staffik. Ő inkább szálkás. (amennyire egy kölyök kutya lehet szálkás :D)
2011. aug. 1. 19:14
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon elnéztél valamit. Azt ugye tudod, hogy az etetési táblázatban a felnőtt súlyt kell nézni?!
2011. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Olyan 3-4-szer ennyit kellene kapnia naponta! Még jó, hogy éhes szegény...
2011. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

???:) sajnos most nekem nem hozza be az oldalt, de keress rá . úgy van írva, hogy súly/kor/gramm..

tehát az én kutyám most 4kg/10hetes/40-110g

2011. aug. 1. 19:24
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem. A súly a felnőttkori súlyra vonatkozik. ez minden tápnál így van. Nekem is staffim van amúgy.

Kb. a 25-30 kg-os adagot kell nézned! Ez 100%!

Azt kell néznem hogy 30kg/10 hetes!

2011. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
*nézned...
2011. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!