Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Túladagolhatom" kajával a...

"Túladagolhatom" kajával a kutyámat?

Figyelt kérdés
A táblázat szerint jelenleg napi 40-110grammot kell adnom a kiskutyámnak ( dog chow ). Nos, ő naponta 4x kap 40grammot. Nincs elhízva, sőt szerintem kicsit "soványabb" is mint a többi amstaff kölyök. Árthat neki ha picit több kaját kap? Állandóan éhes , olyan nincs , hogy ő ne enne :D Néha kap egy kis tejet is , mert nem megy tőle a hasa, és a staffos könyvben olvastam ,hogy jót tesz nekik.
2011. aug. 1. 18:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


ő lenne az

huh holnaptól hízó kúra!! :) még egyszer köszönöm a kedvességeteket!

2011. aug. 1. 20:12
 22/25 anonim ***** válasza:
De aranyos :)) Amúgy nem igazán látszik rajta :) Figyeld, hogy ezután tényleg ne legyen kövér ;) Akkor minden rendben lesz!
2011. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

:) Igen ez az , hogy nekem se tűnt fel annyira, mert pocija van egy pici, csak a többi staffi olyan kis gombócka :)

kíváncsi vagyok , mennyit fog nőni :) remélem sokat

2011. aug. 1. 20:17
 24/25 timtimi ***** válasza:
A manoba...akkor az en labim is azert sovany? multkor valaki azt mondta, hogy 7 honapos labi, 20 kg az teljesen jo, de olyan kis sovany, es a tapon irja, hogy 20kg ra kb max 300g egy nap....igy ezt 3reszletben kapja...de o is mindeg ehes...es sovany.....
2011. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nem csak én értelmeztem félre :S jobban is megoldhatnák ezt a táblázatot :D
2011. aug. 1. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!