Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be merjem fogadni ezt a kutyát?

Be merjem fogadni ezt a kutyát?

Figyelt kérdés

[link]

itt található lejjeb egy magyar vizsla amiről azt írják hogy többszöri harapás után vitték be de bent kezelhető kutya

nekem még nem volt kutyám soha viszont szeretnék egy magyar vizslát de félek hogy nem tudom megnevelni

(ezt csak megjegyzem hogy amám pulijának kb 15perc alatt tanítotam meg az ül-t, és rendszeresen nézem a csoslatos kutyadokit valamint volt már dolgom kutyával vagyis vigyáztam kutyaára)

de mégis első gazdis lennék


2011. aug. 5. 13:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudni mi miatt harapott az a kutya. Ha mindenképp őt akarod, akkor találkozz vele pár alkalommal. Ez azért is jó, mert kicsit hozzád szokik meg Te is feltudod mérni, hogy milyen a személyisége. De szerintem lehet egy olyan kompromisszumot is kötni, hogy pár találkozás után elviszed egy hét próba időre és megnézed otthon, hogy viszonyul hozzád.
2011. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat nagyon sokat segített mindneki !!!
2011. aug. 5. 17:07
 13/17 anonim ***** válasza:
2011. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi utolsó
2011. aug. 5. 19:37
 15/17 A kérdező kommentje:
a fészes linked sajnos nem jó az ország másik végébe(miskolcon) lakom
2011. aug. 5. 19:41
 16/17 anonim válasza:

Szerintem ez a kutyus megérdemel még egy esélyt :)

Igaz hogy nem kölyök,de legtöbben éppen ezért nem fogadják be.Még nem is öreg kutya,szóval szerintem nevelhető :)

Olyan édesen néz,fogadd be! :D

2011. aug. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

teljesen nyugodtan befogadhatod.:)

semmi baja a kutyának, ha megharapott valakit, annak oka volt.

ha ezután a gazda megvált tőle, nem harcolt érte, nem vette a fáradtságot, hogy megnevelje, van egy olyan tippem, hogy nem is nagyon kötődött hozzá, nem sokat foglalkozott vele.

2011. aug. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!