Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malinoisról tapasztalatok,...

Malinoisról tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Lehet-e lakásban tartani, mennyire veszélyes/türelmes/tanítható stb stb. Bármely konkrét tapasztalat érdekelne!
2011. aug. 14. 16:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én amelyikkel találkoztam mind normális, csendes, szófogadó, munkaszerető kutya volt. Sokkal inkább gazda mint munkaközpontúak. Mert pl sokszor találkotam borderrel vagy kelpie-vel akik felvették a labdájukat és végig koldulták vele az egész társaságot hogy valaki dobja el. A malik akikkel találkoztam rá se néztek másokra. Szerintem ez sokkal normálisabb és nyugodtabb dolog, nem annyira munkamániás. Nagyszerű sportkutyák.

Viszont ha az akarod hogy barátságos kutyád legyen akkor ez hátrány.

Szerintem ezeket a kutyákat nem lehet hanem ajánlatos bent tartani. Hiszen mindennél fontosabb nekik a gazda, vele akarnak lenni. Na persze nagyon sok mozgásra van szüksége.

2011. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!