Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem lehet rászólni az...

Miért nem lehet rászólni az idegbeteg idegesítő ugató kis szobacirkálókra?

Figyelt kérdés

Nem értem mi van sok gazdával, és hogy bírják ezt idegekkel. Annyi kis ugató idegesítő kis terminátort látok/hallok, hogy az valami hihetetlen. Ilyen a szomszéd kutyája is. Megvette a yorkit, és egész nap benem áll a kis aranyos pofája!!! És már 1 éve ez megy. Ugat a kutya, de folyton, a napi 17 órájában, bármi8 történik, fél óórán át ugat.

És a gazdája cseszik rászólni. Szerintem a kutya már élvezi is, és természetessé vált neki, hogy ugathat a nap 17 órájában kifulladásig.

Most nyáron kiakarja szoktatni éjszaka, hogy aludjon, kint, de ez a kutya b***szik aludni, inkább nyüszög, ugat egyfolytában


Nem értem ezt a felfogást, miért kell hagyni, hogy a kutya ugasson egész nap, a semmiért is, ha nem történik semmi, miért jó ez a gazdáknak?


2011. aug. 15. 20:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy fáj az igazság, dehát ez a tény! Az intelligenciáról inkább ne beszélgessünk, mert azt hiszem nem vagyunk egy súlycsoportban. Te vagy az aki olvasta amit írok, de nem fogta fel! Odaírtam, hogy "tisztelet a kivételnek", és ha az írásomból nem esett volna le, nekem nincsen bajom a yorkikkal nekem is volt kb. 15 éve és külföldi tenyészetből vettem, kiállítási kutyának! Tehát nekem nem a yorkikkal van a bajom, hanem azokkal akik szaporítják és akik felelőtlenül vásárolják meg a szaporítóktól. Te elolvastad, hogy mire tenyésztették és milyen egy yorki, ezt én is tudom, de aki megveszi nem tudja milyen és nem is érdekli, az a lényeg, hogy van egy yorkija és igazad van, miközöm hozzá, hát tényleg semmi, csak tudod engem bánt, hogy idáig jutott ez a kutyafajta, igaz már nincsen yorkim! A tenyésztés témát meg szerintem inkább hanyagolhatnád, mert én 8 éve tenyésztek és az összes kutyám 4 számjegyű volt, persze euroban!!! Úgyhogy ezt inkább ne feszegesd. Irigység, hát én nem vagyok irigy senkire, a kutyáim szuper eredményeket érnek el a kiállításokon itthon is és külföldön is, emellett egészségesek, többet nem is kívánhatnék magamnak! :))
2011. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
13:00 Látom, Te értetted amit írtam! :)
2011. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%
Miért mit vársz, nyávogjon? A dolga, hogy ugasson, ezért kutya. A kutyagyűlölők ne írogassanak már ide! A kérdezőnek meg azt üzenem, hogy fogjon kezet magával meg a kutyagyűlölő barátaival. A szomszédban a kutya állandóan ugat, de ki van írva a házra, hogy eladó...remélem mellétek költözik...
2011. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted tényleg az a dolga egy kutyának, hogy egész nap ugasson???? Ha a 6 kutyám egész nap ugatna már tuti fejbelőttem volna magam, de ha nem én akkor a szomszédok!! :)
2011. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Itt mutatkozik meg az, hogy nem a kutyákkal van a baj, lehet kicsi közepes vagy nagy, hanem az ilyen gazdákkal, akik szerint az a normális, hogy egész nap ugat egy kutya és hagyja mert azt hiszi az a dolga!
2011. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

Leírtam a véleményem, de aztán úgy voltam vele, hogy hagyjuk, mert úgysem fogod fel ép ésszel, amit írok. Fújod a magadét. Meg ez a "nem vagyunk egy súlycsoportban". :D

Ezzel kellemesen lejárattad magad, amin jót mosolyogtam. Nagyon sokra tartod magad...te biztos tudod mire...nekünk ez nem derült ki, de nem is számít, már abszolút bemutatkoztál mindazzal amit leírtál és ahogyan ezt tálaltad. Igazán, ahogy te fogalmaztál, INTELLIGENS hozzászólás volt...köszönjük

2011. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen felesleges ide bármit is írni...a szavak kiforgatásnak nagy mesterei itt ólálkodnak. A véleményem továbbra is fenntartom, akkor is ha van aki egyetért és ha van aki nem. Kicsit átvágott ez a szóváltás sznobok csatározgatásába, ezért "köszönöm a lehetőséget" a kinyilatkoztatásra, de én itt kiszállnék.

További szép napot.

2011. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
:DDDD
2011. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
76%

Jó sok véleményt írtál a témáról, ragaszkodjál hozzá :DDD annyit, hogy van egy yorkid húúú, és akkor mi van?? Meg engem szídtál folyamatosan. Akkor ki is mutatkozott be???? :DDD


"Ha irigykedni támadt kedved, akkor ülj be egy plázába, aztán lesd a cicababákat vagy chippaddele fiúkat (nem derült ki melyik csapatban játszol...) és irigykedj rájuk, hogy te sosem leszel olyan menő..."


Sajnos gyenge értelmi képességeim ezeket nem tudják értelmezni, sok köze van a kutyákhoz. :DD


Az igazság az, hogy Téged nem érdekel a yorki, mint fajta, van egy yorkid ami 6 számjegyű, ehhez gratulálok, azt isteníted, a többi yorki meg, hogy mi van velük, hogy tartják őket, mennyire betegesek stb., nem is érdekel...

2011. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Meg mi az, hogy csak fújom a magamét??? Nem erről van szó, ha lenne bármi értelmes véleményed akkor elgondolkoznék rajta, és lehet, hogy igazat is adnék, dehát neked véleményed is, tehát nem tudok rá reagálni se! :DDD
2011. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!