Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A t kutyátok is ennyire...

A t kutyátok is ennyire szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Az enyém eygszerűen meg van bolondulva értem, nem tudom, ez természetes-e. Van, hogy lefekszik a lábamhoz és folyamatosan, ütemesen csak puszilja. Ha lemegy a párommal pisilni, akkoris ha teheti előtte visszaszalad, ad egy puszit. Ahogy visszajön, berobban a lakásba egyből hozzám. Akárhova megyek a lakásban jön utánam, mindig a fürdőszoba előtt várja meg, hogy kijöjjek. Egész este a fotelben kuporodik, nyomorog mellettem, mikor lenne helye máshová is feküdni. Állandóan mellettem van. Ha a gépnél ülök, akkor a lábamnál fekszik, ha az ágyban, akkor ot, ha a fotelben akkor ott. Soha egy pillanatra nem tágít mellőlem. És az a rengeteg puszi.. A tietek is ilyen?

Amúgy ez nem szeparaciós stressz, mert ha egyedül van, nincs vele semmi baj, nem ugat, nem nyüszít, nem rombol, teljesen nyugodt.


2011. aug. 18. 17:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
jajj de édes lehet! :) milyen fajta?
2011. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Keverék. Bichon, Westie meg még kitudja mi van benne:)

Ő az: [link]

2011. aug. 19. 09:23
 13/23 anonim ***** válasza:

De édiii.:)

Enyém is ezt csinálja,csak az a baj,hogy ő 70 centi és 20 kiló.:D Ölkutyának képzeli magát.:D:D

Páromat is és engem is folyton puszilgat,nagyon bújós és mikor az ölemben van akkor a vállamra teszi a fejét és úgy alszik.Nagyon imádom.:)

2011. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
de aranyos kutyus :)
2011. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem 3 kutyám van, közülük az egyik teljesen ilyen. A másik 2 máshogyan mutatja ki a szeretetét, nem ilyen rajtam csüngők, bár követnek mindenhová, beérik annyival, hogy a közelemben legyenek, nem igénylik az állandó simogatást, dédelgetést, csak olykor-olykor. Bár az is igaz, hogy a ragaszkodóbb kutyus valamivel labilisabb idegrendszerű, mint a másik 2.
2011. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Sanuár ***** válasza:
A kutyáknál ez egy természetes dolog hogy ennyire szeretik a gazdijukat. Az enyém is ilyen, még ráadásul kicsi 4 kg.-os uszkár. Mindenhova követ, és épp ahol vagyok -amelyik helyiségben a lakásban- ott fekszik fel, de ha pl. a fürdőszobába megyek, akkor oda fekszik az ajtó elé. Imádom én is. És természetesen ő is egy puszizsák. Mi már ránézésre értjük egymást, hiszen 13 éves elmult, és pl. ha éhes, leül elém, és nyalogatja a száját. Ha leakar menni pisilni, elém ül, de háttal, jelzi hogy le kell mennie. Ha kiakar nézni az ablakon, akkor kétlábra áll, és kaparja a lábamat., és még sok egyéb közös jelünk van amiből megértjük egymást. Sok szót megért, és reagál rá. Nem hiába mondják a kutya az ember leghüségesebb barátja, akiben sohasem fogsz csalódni.
2011. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja.!

De szerintem ő jobban ragaszkodik hozzám mint a te kutyid ... én mindenhova viszem nyüszít ha elmegyek itthon de egy idő után abba hagyja..

Mindenhova követ .. ha fürdök behozom magammal és a mosógépen vár a kiságyába :)

2011. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ja mi a bajod 18.01 az én kutyim is ijen csak ő lány és énis engem inkábba anyukájának tekint és amint meglát összepisil magát xD kis cukorbogár
2011. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem a nagymamám kutyája csinálja ezt. Csak az a probléma, hogy egy Bordeaxi Dog-ról van szó aki nyáladzik össze vissza és kb 70 kiló...
2011. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

az enyém is hasonló, mindig követ, ha meglát odajön, és felugrik a lábamra, meg mindig puszit ad :)

[link]

2011. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!