Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A t kutyátok is ennyire...

A t kutyátok is ennyire szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Az enyém eygszerűen meg van bolondulva értem, nem tudom, ez természetes-e. Van, hogy lefekszik a lábamhoz és folyamatosan, ütemesen csak puszilja. Ha lemegy a párommal pisilni, akkoris ha teheti előtte visszaszalad, ad egy puszit. Ahogy visszajön, berobban a lakásba egyből hozzám. Akárhova megyek a lakásban jön utánam, mindig a fürdőszoba előtt várja meg, hogy kijöjjek. Egész este a fotelben kuporodik, nyomorog mellettem, mikor lenne helye máshová is feküdni. Állandóan mellettem van. Ha a gépnél ülök, akkor a lábamnál fekszik, ha az ágyban, akkor ot, ha a fotelben akkor ott. Soha egy pillanatra nem tágít mellőlem. És az a rengeteg puszi.. A tietek is ilyen?

Amúgy ez nem szeparaciós stressz, mert ha egyedül van, nincs vele semmi baj, nem ugat, nem nyüszít, nem rombol, teljesen nyugodt.


2011. aug. 18. 17:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Örülj neki!

Az enyém egyelőre csak Istenként néz rám.

2011. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen.

Egyszer már rákérdeztem én is itt, hogy másnak is ilyen ragaszkodó e a kutyája. Erre megkaptam, hogy a kutyám lelkibeteg, úgy érzi ő a felelős értem, bla-bla.

A kutyaiskolában pedig megdicsértek, hogy milyen szófogadó, és milyen jó, hogy így kötődik hozzám.


Nálunk sincs szó szeparációs stresszről, a kutyám remekül elvan egyedül, ha hazaérek nem kap idegrohamot... szerintem örülj neki, sokan vágynának ilyen kutyára:)

2011. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
ja, nekem is kezdték már itt is, hogy össze van zavarodva. Hát szegény, tényleg lelkibetegnek néz ki...:P
2011. aug. 22. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!