Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről a sztoriról mi a vélemén...

Erről a sztoriról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

én tömb házban lakok van egy roti németjuhsz. keverékem este éjfél után (02:00) levittem a kutyám mert rájött a szapora

és levettem a pórázt a kutya szaglászott a dolgát végezte. mögöttem eljött egy 50-60 évkörüli hölgy és torkaszakattábol elkezdett sikitani ugy megijdtem hogy majd be sz@rtam a kutyám is csak nézet hogy mi van a hölgy két kis kutyát (egy palotapincsit és egy pulit) sétáltatot én csak néztem hogy mi baja van és a kutyám is hasonló képen reagált aztán a kutyám kicsit morgott és odajött mellém hogy ha rosszra fordulna a helyzet megvédjen a nő a kutyáival együtt elrohant (igazából a kutyái nem is nagyon szaladtak inkább húzta maga után a kutyái sem nagyon értették mi van) sikitva mintha élve nyúznák egy pillanatra sem maradt csendben végig sikított és futott meg valami olyanokat kiabált hogy vigye innen, menj el (ezt a kutyának mondta pedig az enyém is ledöbbent, meg se mozdult még 9 hónapos kölyök) mikor eltűnt a képből akkor is lehetett hallani a sikítást én meg ott álltam ledöbbenve azt sem tudtam mi van. Mi a véleményetek erről? Mit kell hasonló helyzetben csinálni? Történt valamelyik ő tökkel hasonló?


2011. aug. 30. 20:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
szó sincs róla felszedem mindig, mindig van nálam zacskó és a legközelebbi szemetesbe kidobom
2011. aug. 30. 20:25
 12/27 anonim ***** válasza:
ááá,ilyen nagyobbacska veszélyesebben kinéző kutyával sétálókat nem szokták betámadni.Csak az őrűltek:D
2011. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
És a kutyámat is nagyon tisztán tartom nem szeretem ha egy koszos loncsos jószág jön mellettem egyrészt szégyen a másrészt meg szeretem a rendet a környezetem körül és sokkal jobb érzés úgy lemennem sétálni hogy ha a kutyám szép és tiszta rendezett
2011. aug. 30. 20:28
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
20:23 na igen az ilyen felfogást sosem értettem. Ennyi erővel az emberek ne szarjanak az út közepére, (ne röhögj volt már rá példa!) ne verjenek össze szerencsétlen embereket,ne szemeteljenek,ne cigizzenek! Ha nem jöttél volna még rá minden embernek van annyi esze hogy ne hagyja hogy a kutya a házat szarja meg hugyozza össze!
2011. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
ismerősömnek amsattaf keveréke volt de a csávó mégis oda ment kötözködni főleg akkor ha bevannak rugva meg hasonló helyzetek mármint a kötöszködők többsége részeg vagy roma származású tisztelet a kivételnek
2011. aug. 30. 20:30
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:23

És mégis hova csináljon az a szegény állat? A lakásba vagy mi? Értelmes ember összeszedi.

2011. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
mert tényleg nagyon kevés olyan roma származásu ember aki tisztességes mert a legtöbbjük bandákba verődik és úgy játszák az agyukat
2011. aug. 30. 20:33
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
20:23 ha ilyen "okos" vagy mondd már meg szegény kérdezőnek, meg nekünk, többi kutyásnak (akik amúgy felszedjük a piszkot), hogy mégis hova a jó b*d*s p*csbe vigyük a kutyát? ... te meg ne sz*rj a wc-be mert koszos lesz b*zd+
2011. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

20:23 mekkora barom vagy te

hova csinálja b+?

az mennyivel jobb amikor a csövesek kiturják a kukákat és szétszorják az egész utcában a szemetet(tisztelet a kivételneknek)?

vagy pl bécs: a kutyák a beton járdára sz@rnak mert nincs füves rész!

2011. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
akkor kérdező te még a jobbik vagy, mert felszeded. 20:30-nak, 20:32-nek és 20:41-nek: így van minden kutyásnak van annyi esze, hogy nem a lakásba piszkíttatja a kutyáját, kiviszi az utcára, "úgyis vagy feltakarítják vagy belelépnek és elhordják a csukájukkal, de azt én már leszarom"-gondolják. jó persze, van aki felszedi, de lássuk be: ezekből kevesebb van. és veled nem fordult még elő, hogy nem volt kedved felszedni és ezért ott hagytad, mert mittomén pl. fáradt voltál? ha felszeditek, akkor azzal minden oké, azokat nem szeretem, akik nem így csinálják, azok vegyenek almot, ne tartsanak kutyát vagy csak úgy ha arról 100%-osan gondoskodnak, és nem kell másnak a szart néznie az utcán vagy takarítania a cipőjéről
2011. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!