Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről a sztoriról mi a vélemén...

Erről a sztoriról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

én tömb házban lakok van egy roti németjuhsz. keverékem este éjfél után (02:00) levittem a kutyám mert rájött a szapora

és levettem a pórázt a kutya szaglászott a dolgát végezte. mögöttem eljött egy 50-60 évkörüli hölgy és torkaszakattábol elkezdett sikitani ugy megijdtem hogy majd be sz@rtam a kutyám is csak nézet hogy mi van a hölgy két kis kutyát (egy palotapincsit és egy pulit) sétáltatot én csak néztem hogy mi baja van és a kutyám is hasonló képen reagált aztán a kutyám kicsit morgott és odajött mellém hogy ha rosszra fordulna a helyzet megvédjen a nő a kutyáival együtt elrohant (igazából a kutyái nem is nagyon szaladtak inkább húzta maga után a kutyái sem nagyon értették mi van) sikitva mintha élve nyúznák egy pillanatra sem maradt csendben végig sikított és futott meg valami olyanokat kiabált hogy vigye innen, menj el (ezt a kutyának mondta pedig az enyém is ledöbbent, meg se mozdult még 9 hónapos kölyök) mikor eltűnt a képből akkor is lehetett hallani a sikítást én meg ott álltam ledöbbenve azt sem tudtam mi van. Mi a véleményetek erről? Mit kell hasonló helyzetben csinálni? Történt valamelyik ő tökkel hasonló?


2011. aug. 30. 20:11
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%
Én is léptem már bele, de jót röhögtem, aztán meg letakarítottam a cipőmet :) Persze, mindenki szedje csak fel, én is azt szoktam, de nem kéne a kutyásokat szidni, hiszen : "Akinek kutyája van rossz ember nem lehet" ;)
2011. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Annak az idiótának ott az elején üzenném, hogy ÉRTELMES ember nem otthon sz@ratja a kutyát, viszont mindig van nála zacsi és felszedi. Nálam cirka 100 zacsi szokott lenni, egyszerűbb hordozgatni egy csomaggal, mint mindig számolgatni, hogy mos vajon mennyi kell....


A sztorihoz: idióta a nőci, ennyi. Nekem is nj-roti keverékem van, az utcán az emberek úgy kerülnek ki, mintha valami szörny lenne nálam. Pedig elég vékony, alacsony kutty. Van a futin egy nő, na ő durva eset. Ha egy pincsinél nagyobb kutya jelenik meg, akkor a feje fölé kapja a kutyát és szalad. XD Szarrá tudom magam rajta röhgöni. Mikor elmegyünk mellette mindig emelt hangom mondom a csajra rá se hederítő kutyámnak, hogy óvatosan, meg ne öld azt a kutyust, ne nyírd ki, ne gondolj a vérre :D

2011. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ez jó. xD
2011. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 compactegon ***** válasza:
100%
pont tegnap esett meg elem hasonló (másodszorra ezzel az...izével, mert csajnak nem nevezem). tök nyugodtan befordulunk a sarkon a kutyummal (11 hós staffi szuka), erre egy hangos "jééééézusooom"-ot hallok, meg őrült csaholást, és egy kis puli megpróbált nekünk jönni. enyém kicsit vehemens és az ilyet nehezen tűri, de tudom szabályozni. kicsit kapart felé, de elmentünk mellettük. de hogy rászólna a kutyára, vagy megnevelné, na azt nem. inkább átszaladnak a másik oldalra. minek az ilyeneknek kutya? akinek kutyája van és fél bármely más kutyától, az semmit sem ért az egész kutyatartásból.
2011. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
45%
20:55 senki nem mondta h jobb, de már mondtam, ha valaki felszedi akkor azzal nincs semmi baj, de én most honnan tudjam h ti valóban felszeditek-e vagy csak kamuztok(ez 8:14-re is vonatkozik, neten keresztül bármit lehet írni, úgyse tudom ellenőrizni). ja és a stílusodon javíthatnál 20:41-essel együtt, mert így már messziről megmondja valaki, h szakközépnél többet nem nagyon végeztetek (persze csak ha számít h vki mit gondol rólatok)
2011. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
59% rólad sem mondom meg,hogy óvodát végeztél.
2011. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
te az 1. válaszoló vagy?
2011. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!