Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelenthetem a szomszédot...

Feljelenthetem a szomszédot azért, mert állandóan hangosan ugat a kutyája?

Figyelt kérdés

na szóval...panelban lakunk és van a szomszédomnak egy nagyobb testű kutyája,olyan németjuhász keverék forma.állandóan ugat,éjjel-nappal.éjjel nem tudunk aludni,mert rákezdi olyan éjfél körül és hajnalig ugat.régebben pl. nem ugatott,nem is nagyon lehetett észrevenni.nappal is ugat,amikor tanulnom kéne.a szomszédokat is zavarja.

nem tudom,hogy bánnak vele,de rendszeresen sétáltatják,azt szoktam látni.már páran szóltak neki a kutya miatt,és annyit reagált,hogy amikor megint ugatott jól fejbevágta (láttam),de erre az eb csak hangosabb lett.

feljelenthetjük,ha továbbra se tesz semmit? mert minket baromira zavar :S a fenti szomszéd megfogadta,ha megint nem hagyja aludni éjjel,rendőrt hív...


2011. szept. 4. 18:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Remélem a hangosan vinnyogó kétlábú kölyköket is jelentitek a jegyzőnék akkor, mert jön a foga/beteg/nemtom mu bajuk van még azoknak. Persze jelenteni és a gyengébb szenvedi el... Grat. 😒😏 a kutya apukáját kellene kutyasuliba íratni inkább. Ha saját lakása a pasinak meg hadd legyen már kutyája/macskája/bármije. Ha gyerek üvöltene az nem lenne ekkora baj, nem írnák, h lődd fejbe vagy hívj rendőrt 😏... 2 nagytestű kutyával lakom egy lakásban(mali és dobi)és egy hangjuk nincs, direkt azért vettem sajátot, h lehessenek. Ne a kutya szívjon már más hozzá-nem értése végett.
2021. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!