Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Feljelenthetem az állatvédőknél?

Figyelt kérdés

A szomszédomban egy 4 tagú család lakik.

A szülők szinte a nap minden órájában dolgoznak. Az apjuk pontosan nem tudom mi, de az anya az állatorvos.

Van egy iker lányuk. A lányok olyan 18-19 évesek lehetnek, tavaly végeztek.

Nagyon állatbolond család, ez meg is nyilvánul. Van 4 lovuk, 3 kutyájuk, nem tudom hány macskájuk és egy csak több lesz mert az utcáról is mindig fogadnak be. Most egy kiskutyát vettek magukhoz. A szülők semmit nem foglalkoznak az állatokkal, az összes otthoni állatot a két lány gondozza.

Ez nekem nagyon durva.

Valamit kéne tenni ez ellen. Feljelenteni a szülőket a gyámügynél és az állatvédőknél, vagy valamit. Nem?


2011. szept. 29. 12:06
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Most elvesztettem a fonalat? Kikert aggodsz? Gyamugy vagy allatvedok? A lanyokert vagy az allatokert? Az allatokat nem nagyon szeretheted, kulonben inkabb boldog lennel, hogy nem az utcan koborolnak azok a joszagok, hanem normalis helyuk van! Ahol az anya allatorvos, gondolom kapnak egeszsegugyi ellatast. Valoszinuleg ivartalanitva is vannak a macsok, es lehet a kutyak is! Szerintem ez ma Magyarorszagon nagyon ritka!!!
2011. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

De mit nem értünk?:D

Most ha nekik nem gond, hogy sok állatot eltudnak tartani és normálisan tudják gondozni,és ha látszik az állatokon hogy nincsenek elhanyagolva, akkor mi a gond?

2011. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem értem, hogy mi a problémád ezzel...

Imádnám, ha ennyi állatom lenne!

Az, hogy a lányok hogyan tervezik az életüket, ahhoz semmi közöd.De igen, irány a gyámügy meg az állatvédelem, ők is jól kiröhögnek majd.


Eszem megáll. már az is gond egyeseknek, ha gondoskodnak az állatokról...

2011. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Már milyen jogon és egyáltalán miért szólsz bele az életükbe? Szerintem jobban tennéd, ha a saját problémáiddal foglalkoznál. Állatvédőknél jelentenéd fel azt, aki az állatok gondozásának szenteli az életét? Szép... Tudják azok a lányok, hogy mit akarnak és mit csinálnak szívesen. Egyszerűen fel sem fogom amúgy, hogy mi a problémád ezzel... Én is halasztottam egy évet egyetem előtt, mégis ember lettem...
2011. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
100%

de én értelek de akkor miért akarod feljelenteni ha rendesen elvannak látva az állatok????

szerinted nem szivesen csinálják???? kérdezd meg tőlük hogy szivesen gondozzák-e az állatokat (de csak finoman)

és ha azt mondják, hogy szívesen akkor nincs mit tenned ez ügyben.

2011. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem értünk,mert nem látunk semmi problémát abban amit leírtál.

Mi a gond?

2011. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy? és milyen állataid vannak?
2011. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha unatkozol nézz körül a saját házad táján, ott is biztos van mit feljelentened.

Felnőtt emberek szeretettel gondozzák az állataikat. Ezért kifognak röhögni az állatvédők.És elküldenek melegebbre.

2011. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
100%

12:21-es a 68%-os vagyok

ő aztért akar jelentgetőzni mert nem szereti az állatokat és nincs jobb szórakozása ennyi

2011. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek. Úgy alakítják a saját életüket ahogy akarják, senkinek semmi köze hozzá, a gyámügynek meg pláne nem!
2011. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!