Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehet as zomszéd, ha...

Mit tehet as zomszéd, ha zavarja a kutyaugatás? Papír alá van iratva a falszomszédokkal! Fel akar jelenteni! Ha éjszakás vagyok néha ugat!

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 07:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
30%

ja és ha gyerek lenne és sír az se tetszene neki!?

--------

tuti hogy nem.

Ha dolgoztál és amiatt ez zavar akkor csináld azt mint az én apám ő portáskodni szokott, kimegy és leordítja a hajukat (ha olyan van, volt rá példa!) hogy ő dolgozott és hagyják pihenni! utána biza csend lett, szval az a jog neked is kijár ugyan úgy!

2011. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
26%

nem, nem tehet semmit.


ha ez ilyen ritkán fordul elő, akkor kibírja.


én falun lakom, és nálunk is ilyen idióta az egyik szomszéd.

az egyik szomszédnál már kinyíratta a kakast, mert kukorékolt, minket most a 4 kutya miatt perelt be (mert 2 a megengedett limit, isten bocsássa meg, hogy nem hagytam egy vemhes kutyát agyonvágni és hazahoztam.)

- és nálunk még csak nem is ugatnak a kutyák, ha nincs rá okuk...


szerintem ne görcsölj ezen, Te teljesen törvényesen tartod a kutyád, hiszen a szükséges aláírások megvannak.

Ha ettől az idegbeteg szomszédtól nem kell aláírás, akkor annyit pampog, amennyit akar - nem lesz eredménye.

2011. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
36%

előző vagyok.


ha mégis el akarnák venni a kutyádat, írj ide, és megpróbálok kiokoskodni valamit, van pár ismerősöm, akik esetleg tudnak tenni ez ellen jogi úton valamit, mert ismerik a kiskapukat.

(nekem is segítettek az ügy tárgyalásához pár papírral...)

2011. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%

s mi lenne ha a kutyáddal foglalkoznál annak természetes igényeinek megfelelően mert nem véletlen ugat a kutyád amikor nem vagy otthon hanem azért mert minden egyes alkalommal számára már szinte elviselhetettlen streszt okoz a gazdi tudatlansága, felelőtlensége....!

a szomszédokanak meg minden jogos igényük megvan a nyugodt pihenésre

te vagy a felelős vedd észre!

2011. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Samu siket, és sajnos, mivel nem hall ha felébred és ha lát egy elguruló autót, fényét lehet, hogy ugat, nevelve van le van fárastva, és neveljük, mint a csodálatos kutyadokiban megvan adva! A segítséet köszi, lehet igénybe fogom venni, ha csinálja a fesztivált
2011. okt. 4. 12:34
 16/27 anonim ***** válasza:
33%
Ha engem feljelentenének puszta szemétségből, vagyis valós ok nélkül, komolyan mondom, vennék egy dobszerkót vagy zongorát, és olyan koncertet rendeznék le minden nap neki hogy megbánná 100 x-osan, hogy gonoszkodott! Mert sajnos vannak emberek, akik tényleg csak azt nézik hol törhetnek borsot a másik orra alá.
2011. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
ő ez afajta, volt hogy 6kor parkettáztam, üvöltött, leanyázott, kiosztottam, azóta tart ez a kostolgatás, pedig komolyan mondom odafigyelünk a kutyára, hétvégén direkt viszem magammal mimndenhiova, imádok vele sétálni, az hogy havonta ugat bocsássa meg az isten, nem lehet mindig halálos csend azért mert ő nyudíj mellett mindig aludni akar!
2011. okt. 4. 17:36
 18/27 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem a papírt meg kiraktam felújításnál hogy munkák lesznek! szerintem pusztán irigy!
2011. okt. 4. 17:36
 19/27 anonim ***** válasza:
74%

mért nem hallgattatod el azt a kutyát? lehet, hogy a többi szomszédot nem zavarja, mert nem hallják, de ha a szomszédod ablaka alatt ugat állandóan az eléggé bosszantó!

én is feljelentenélek, ha állandóan zavarna a kutyád, nyugodt legyél, de szerintem fordított helyzetben te is fel lennél háborodva

2011. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Gatinho válasza:
25%
Akit zavar a kutyaugatás, az költözzön tanyára. :) Most nem azt mondom, hogy egy idegbeteg kutya, ami napi nettó 20 órát ugat, nem zavaró és azt el is kell tüntetni valahogy, de ha átlagos mennyiséget ugat, és a környéken lehet kutyát tartani, akkor bizony a kedves szomszéd tűrni köteles az ugatst. Különben is mit csináljon szegény eb? Nyávogjon?
2012. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!