Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogyan boszuljam...

Mit tegyek hogyan boszuljam meg a megmérgezett kiskutyám?

Figyelt kérdés
Volt egy 5 honapos Rotweiller kiskutyám Rufusznak hívták. Sok "szakértő" szerint a legszebb Rotik egyike volt a szokszédommal aki a nagy néném nagyon sokat vitatkozunk mert mindig belénk köt feljelent minket és mi mindig ráhagytuk. Sokszor beigérte hogy megmérgezi a kutyáinkat van két tacskó és ugye Rufusz az egyik tacsi mindig elkapja a macskáit dehát mit tegyek mindig átjönnek nem bírom megmenteni mindig. Ugy sajnáltam a cicákat. Egyszer a szomszéd megmérgezte Rufuszt belehalt a szívem majd megszakad. Elvesztettem az egyetlen barátomat vele játszottam este bírkoztunk szerettük egymást nagyon imádtam anyukámék is egyszerüen olyan kapcsolat volt ez ami még emberek között is ritka amikor haldoklott akkor mellete ülte simogattam és könyes szemmel mondtam neki boszutálok érted barátom. Rufusz meghalt eltemettük a szomszéd nevet sajna kimondott bizonyíték nincsen de
2011. okt. 9. 12:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Azért bármit is csinálsz, ez így hosszú távon nem állapot ám... félelemben élni... elköltözni nem lehet?
2011. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Sajna anyira nem állunk jól anyagilag :S és a házat nagyon szeretem és itt is temettük el Rufuszt
2011. okt. 9. 13:01
 23/33 anonim ***** válasza:
Szereltessetek fel rejtett kamerát. Tényleg nincs jobb ötletem. Így legalább mindenre lesz bizonyítékotok.
2011. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

te jó ég!

ha igaz, amiket itt leírsz a rokonodról, elképzelhető, hogy őrült.

de szó szerint.

fényképezget titeket???

fenyeget, hogy megöl???

beváltja a fenyegetését, hogy megmérgezi a kutyát - úgy, hogy tudja, hogy ráadásul gyerekek kedvence az a kölyök kutya???


távoltartásit kell kieszközölj, minél hamarabb.


lehet valami oka, hogy ennyire elmérgesedett köztetek a helyzet? van konkrét oka, ami miatt ennyire haragudjon?


én a testi épségetek érdekében a rendőrséghez fordulnék, mert ez kezd elég rosszul hangzani!



és végtelenül sajnálom, hogy szegény Rufusz egy ilyen elmebeteg áldozata lett:(

Remélem, ha mástól nem is, de a sorstól visszakapja az az ember, amit megérdemel.

Mondjuk összetalálkozhatna egy kihalt utcán az én közép-ázsiaimmal...esetleg egy egész falkával.


A tacsiknak pedig addig is igyekezzetek megtanítani az ételmegtagadást!

2011. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ezért kell megtanítani, hogy ne zabáljon fel mindent ami talál. A qrva macska meg fogyóeszköz, de minek megy oda? Kezdd el a többi macskát csúzlival, vizipisztollyal oktatni, amikor senki sem látja, és soha ne hagyjál kint kutyakaját!
2011. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Hát az oks az öszetett megakarta verni a szomszéd a szüleit is aki ugyebár apukám szülei is mivel testévrek ekkor apa megvédte szüleit és itt kezdődőtt rendőrség benne van minden szükséges dolgot elindítottunk remélem megbűnhődik de ha nem akk majd teszek rólla hogy bűnhödjön
2011. okt. 9. 17:42
 27/33 Cisztellicus válasza:
Na ide figyelj te! Én kibelezném felogatnám egy fára és adig verném amig vérzö könyekel kinem nyögi hogy bocs utána szart kenék az arcára és megölném.Aztán börtönbe menék vagy meguszám valahogy de ezt teném :)
2011. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Cisztellicus válasza:
írd le hol laksz és megbeszélem az aszonyal meg a férjével híd el jóbban jársz.A bosszú indig segít hisz ne csak te szenvedsz ö meg nevet!!!
2011. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Ha vége a hivatalos dolgoknak megírok minden konkrét dolgot névvel településsel és mindennel hogy tudja meg a világ
2011. okt. 10. 11:19
 30/33 anonim ***** válasza:
Mekkora barom ember.. Én biztos hogy szétverném az autóját vagy leönteném kromofággal de még talán őt is. Szörnyű lehet így elveszíteni a kiskutyádat.
2011. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!