Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másvalaki agresszív kutyáját...

Másvalaki agresszív kutyáját én helyrerakhatom?

Figyelt kérdés
Ma volt egy ilyen eset: barátságos kutyámra rá akart menni egy pórázon fogott másik kutya, gyerekek vitték a másikat, látszott, hogy sza*ik rájuk az a kutya. Szóltam a gyereknek hogy csítítsa le a kutyáját, ne hagyja hogy agresszív legyen, leültette, de mást nem tudott vele kezdeni, ülve vicsorított .... Gondoltam majd én leszabályzom akkor:) hát nekem akart jönni, én meg nem akartam a más kutyáját fenyíteni. Ez a kutya szempontjából normális viselkedés, hogy a gazdája tiltó szavára továbbra is agresszív? Ha még egyet léptem volna felé belémharap.
2011. okt. 9. 23:24
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

a hágás nem azért baj, mert az emberek prűdek, vagy a kutyának megalázó...

azért kell megakadályoznod, mert ezzel a kutya téged vesz semmibe!


amúgy azért ezt a fajtát választottam, mert már volt ilyen kutyám.

az előző egy szuka volt, aki 2 évesen került hozzám egy társasház kertjéből, ahol egész életében láncon volt...

soha nevelni sem kellett igazán, hálából és szeretetből csinált meg mindent.



a mostani kutyám is végtelenül okos, higgadt, nem acsarkodik feleslegesen, de ha valaki kihozza a sofrából, elég durván reagál. (ő még kölyök, tehát még bőven nem ott tartunk, hogy csak akkor támadjon, ha én is azt mondom.)

de van mellette még 3 másik kutyám.


káj kutyám mindig lesz, minden rezdülésünk egy.

2011. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen volt a vizsla keverékem pár éve, ha egyet léptem akkor ő is stb... Az apró cairn terrierem egy teljesen más világ kis csiszolatlan gyémánt, még rengeteg munka áll előttünk... Sok örömöd legyen a káj társadban!
2011. okt. 17. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!