Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sünt találtak a kutyáim. Mit...

Sünt találtak a kutyáim. Mit csináljak? Nem hajlandóak békén hagyni!

Figyelt kérdés
Megpróbáltam elzavarni a nagykutyát, de rám morgott. Mi legyen a sünivel?
2011. okt. 14. 16:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az szerinted elég ok egy kutyának az agresszióra, hogy meghúzzák a nyakörvét, vagy el akarják venni a játékát?

Mert szerintem nem, ha családtagnak nem is, de a gazdájának hagynia kéne. Ha nincs falkavezér, persze, hogy azt csinál amit akar.

2011. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Apára hallgat, meg ő az egyedüli akitől fél, de mégis ilyen. Most mit tudnék csinálni? A kutyaiskolán kívül, mert oda apa nem viszi.
2011. okt. 14. 17:10
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Jan Fennel: Kutyapszichológia, nagyon sokat tanulhatsz belőle, hogy hogyan vedd át az irányítást erőszak nélkül a kutyától! Emellett a youtube-on A póráz két végén, A csodálatos kutyadoki műsorokból is sokat tanulhatsz, fent van magyar szinkronnal. Ez nagyon veszélyes állapot! Ez a cikk is hasznos, szerintem ráismersz a kutyádra:

[link]

2011. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező egy gyerek, legalábbis az írásaiból ez jön le. A kutya viszont az apja felelőssége lenne. Inkább ne biztassuk a kérdezőt, hogy ezt a kutyát nevelje, mert baj lehet belőle! Az apja dolga lenne a kutyát kezelésbe venni, tanítani, kutyaiskolába hordani.
2011. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen. Végre leesett valakinek. :)
2011. okt. 14. 17:39
 16/19 anonim ***** válasza:
De az édesapjának megmutathatja. És ebben vannak olyan praktikák, amiket egy gyerek is alkalmazhat, az apjával együtt!
2011. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A linket egyébként köszönöm, majd kipróbálom. :)
2011. okt. 14. 18:02
 18/19 anonim ***** válasza:
Együtt igen, de egyedül semmiképpen!
2011. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bogi Varkonyi válasza:

Csald el a kutyáidat valami olyannal amit szeretnek!

És, ha a süni nem sebesült meg akkor nekem adod!

Mert én nagyon szeretnék egy sünit!

2013. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!