Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kis Westie-t de...

Szeretnék egy kis Westie-t de kint a kertben tartanám! De azt se szeretném ha télen megfázna! Mit csináljak hogy télen ne fázzon? Meg télen hogyan tehetném melegebbé a kutyaházat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 19:22
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Nem ismersz!Nem tudod milyen vagyok!ÉS én igen hajlandó vok rá!De nem vizsgázok még 4 évig!Szval!
2011. okt. 28. 18:51
 42/45 anonim ***** válasza:
76%
Tudorka, mért kérdezel? Te mindent tudsz, nincs szükséged segítségre!
2011. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de már nem nagyon tudod tovább fokozni azt, hogy milyen buta vagy! Nem vizsgázol még négy évig? És témazárók,dolgozatok,felelések nincsenek? Mínusz 20 fok,szakadó eső,hóvihar vagy bármi nincs? Ne okoskodj már légyszíves! Szavakon akadsz fent, ahelyett hogy gondolkoznál!!!
2011. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit!Hagyjuk az egészet!Ne kommenteljetek és én se írok mert már nincs kedvem!Állandóan csak szapultok azért mert egyszer-kétszer nem olyan választ adtam amilyen nektek bejönne!Köszönöm válaszotokat!SZIASZTOK!
2011. okt. 29. 15:41
 45/45 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem igen is lehet westit kint zartani. Nem dísz állat a szobádba és nem plüss állat,hanem egy kutya aminek nagy mozgás igénye van és kész. Amúgy is nekem westim van nem tudom, hogy csak magazinokból vagy bakfittyre válaszoltatok a kérdésre. Ja és ha vmi gondotok van miért idejöttetek? A kérdésre valaszolj vagy keress egy másikat akik a legnagyobb ökör címért versenyeznek. Ha tudnál bármit is a westikről rudnád, hogy üregekben bújkálni és patkanyra vadászni szeretnek a SZABADBAN.... Válaszolva a kedves lány/fiú kérdésére: ha van garazsotok vidd be oda vagy ha nagy hurrikán tombol mint már említették az előszobába ha megkéred a szüleidet egy kis időre ha te is ott vagy mellete igazánmegengedik. :D
2015. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!