Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kis Westie-t de...

Szeretnék egy kis Westie-t de kint a kertben tartanám! De azt se szeretném ha télen megfázna! Mit csináljak hogy télen ne fázzon? Meg télen hogyan tehetném melegebbé a kutyaházat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 19:22
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
ÉS szeretném hogy aki kommentel az olvassa már el hogy mit írtam azóta!Ennyi!
2011. okt. 21. 19:26
 32/45 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, hogy bármit is lehet írni, hiszen van egy könyved, azt elolvastad,és már profi kutyatartó lehetsz. De ha ennyire biztos vagy magadban, és a nézeted megmásíthatatlan, mért kérdezel! A beképzeltséged, viszont határtalan!30-40 éve kutyázó szaktekintély, soha nem merné kijelenteni- mint Te,-hogy mindent tud a kutyáról!Te borzasztó messze vagy a tudástól. Még rengeteg könyvet ki kell olvasnod,és nagyon sok szakember tanácsát meghallgatnod, de hogy mindent tudsz, azt soha ki ne mond!"Sok mindent tudsz", így lesz- majd,- valamikor helyes!Ha már sokat tanultál, tudni fogod, melyek azok a falka kutyák,pásztor kutyák, amelyek nem ANNYIRA igénylik az állandó gazda közelséget! Elöljáróban csak annyit, hogy a Westie nem ebbe a kategóriába tartozik!
2011. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bernim van. Erre Te biztosan azt mondanád,hogy "kinti" kutya. Igen, kint van a legtöbbet. Soha nem fázna, de mégis szeret a lakásban időzni a gazda mellett, és a tökéletes viselkedési norma kialakulásához a kutyában, erre szüksége van.Sokkal könnyebben válik irányíthatóvá, egy kint-bent kutya.Ha igazán szeretni akarod a kutyád, egy perc távollétet sem tagadsz meg tőle, mert amikor Te bent, ő kint, akkor kizárod.
2011. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
90%

"Én a házban nem fogom tartani mert egy kutya nem a házba való,de mivel ez oda szokott,hát így járt!"


Na, ez a mondatot teljes mértékben tükrözi az intelligenciádat...

Kicsit sem vagy beképzelt, mit mondjak.

Neked semmilyen kutya nem való, de ez már nem az én dolgom.

2011. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

A kutya a gazdája mellé való. Nem véletlenül mondják, hogy az ember legjobb barátja. A legjobb barátodat kivágod a kertbe egyedül, ha átmegy hozzád?

Ezzel nem azt mondom, hogy minden kutyát lakásban kell tartani, csak azt, hogy nem szabad elszeparálni az ember és a kutya életterét. A kerti kutyáknak jobb volt a sora régen, hiszen a gazda többet volt a kertben, a gyerekek is, mindenki, ott voltak vele egész nap. A mai kerti kutyák látják reggel elmenni a családot, délután hazajönni, meg este etetéskor. Kicsit más.

2011. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Azért a vagyok beképzelt mert a kutyát nem akarom a kertben tartani?De jó nekem!!

Igen,sok ember ezt csinállja!Én nyáron 2 elvinném sétálni,és szívesebben mennék a kertbe is mert tudom hogy ott vár egy kutya!Nyáron egész nap a kutyussal lennék!Suli ibőben viszont egész délután!

2011. okt. 22. 18:46
 37/45 anonim ***** válasza:
És télen? A mínuszokban? Akkor ne mondd, hogy egész nap kint lennél vele, ahelyett hogy a meleg szobában ücsörögnél...
2011. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Engem nem fog az érdekelni hogy -10 fok van!A kutyus érezze jól magát, és ne azt érezze hogy ott van kint egyedül egész álló nap!
2011. okt. 22. 18:52
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Te, Beteg vagy! Sajnos nem tudod mit beszélsz! A beképzeltség nem a kertre vonatkozik, hanem RÁD! Kíváncsi lennék, mikor jönnek a barátnők, barátok, mennyi időt leszel a kutyussal!A kutya tartáshoz, azt hiszem te túl OKOS vagy , hogy bármilyen tanácsot megfogadj! Nem a rossz példát kéne hangoztatni, hogy van olyan aki kinn tart egy westie-t, hanem tanulni, mi is az, hogy FELELŐS kutya tartás! Válassz inkább egy KUVASZT! Ezt a fajtát tarthatod az elképzeléseidnek megfelelően!
2011. okt. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tél van, -10 fok, készülsz a félévi vizsgákra/dolgozatokra és te egéééész délután kint fogsz ülni a kertben a kutya mellett és együtt vacogtok!!! Hát hogyne! Jajj már, vedd már észre magad kérlek...
2011. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!