Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kis Westie-t de...

Szeretnék egy kis Westie-t de kint a kertben tartanám! De azt se szeretném ha télen megfázna! Mit csináljak hogy télen ne fázzon? Meg télen hogyan tehetném melegebbé a kutyaházat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 19:22
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Ha kicsit szebb szavakkal leírnád akkor is megérteném!

Elmagyarázod hogy kiért nem jó nekik kint és kész,megértem!

Még sajna 1 kutyám se volt!Most kezdtem a Westie után érdeklődni, és olvastam rólok, ott azt írták hogy kint is tartható, télen is!Gyakori kérdéseknél meg azt írták hoy depressziós volt a kuyta, ki vitték és ott is maradt télre is !Ebből azt szűröm le hogy kint is lehet tartani?meg különben is 13 évesen hova legyek kutyaprofi?

2011. okt. 20. 19:53
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,több választ is kaptál és mit reagáltál rá??? "Hát kössz"

Ebből nem azt veszem le, hogy te megértetted amit mondtak...


Csak néhány indok:

- fehér kutya, csúnya és igénytelen lesz koszosan,nem tudod úgy tisztán tartani úgysem, mellesleg szerintem időd sem lesz rá. Max. annak lenne, aki tényleg nagyon sokat van otthon

- szobakutyává lett tenyésztve és pont. hiába terrier, a westie ma már alapvetően szobakutya

- allergiahajlamosak. Én biztos nem hagynám állandóan kint, mivel nagyobb az esélye, hogy beteg lesz

- az enyémen kifejezetten látom, hogy fázós

- iszonyatosan gazdiközpontú kutyák, imádnak bújni, a közelünkben lenni. Nem egy ólban, egyedül


De ha szeretnéd, mondok még többet is. Még egyszer hangsúlyozom, nem állítom, hogy nem bírná ki kint... De hogy nem jó nekik, az tuti!!!

2011. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az a kérdés, hogy fázik-e vagy sem, hanem az is, hogy igényli a társaságot. Ha kint van, akkor a legjobb esetben is csak napi 2-3 óra emberi társaságot kap, ha meg bent van, akkor akár 10-12 órát is.
2011. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Nem az összesre mondom hogy kössz hanem aki legutóbb kommentelt nekem!Sok hasznosat tudtam meg!Csak aki azt mondta hogy azért vagyok buta mert azt tudtam hogy kint is lehet tartani!Ezt olvastam a neten hogy lehet kint tartani!
2011. okt. 20. 20:04
 15/45 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlna nem csak 2-3 óra társaságot kapna!Főleg nyáron!Egész nap kint lennék vele!De bent meg nem tarthatom mert nem engedik!De úgy látszik ez a Westie kérdés a jövő témája, amikor már saját házam lesz!
2011. okt. 20. 20:07
 16/45 A kérdező kommentje:
Meg én úgy tudom hogy kinti kutyának tenyésztették csak az utóbbi években az meberek 80% bent tartotta és ezért lett szobakutya! Na mind1!
2011. okt. 20. 20:09
 17/45 A kérdező kommentje:

Meg ez attól is függ hogy melyik kutyát hogy tartják!Mert nyílván amelyik bent van tartva az télen fázik!

De amelyiket kint tartják az strapabíróbb és az bent nem érezné jobban magát!Vagy rosszul gondolom?

2011. okt. 20. 20:13
 18/45 anonim ***** válasza:
9%
szerintem a westi jó és lehet kint tartani egy ismerősömnek van westije és olyan szép fekete szőre van és nagyon játékos csak azzal vigyáz hogy ki ne szökjön mert a kopók nagyon szökősek....
2011. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Én kaptam a 'kedves', hát kössz válaszod, és én csak a véleményem írtam és ne legyél önző, a kutyának nem jó, mert nem birja a hideget, igen imád kint lenni, mint midnen kutya, de mikor kirohangálja magát akkor menne be, sőt a westie-k általában ott szeretnek lenni, ahol a gazdijuk, szóval, ha te kint vagy akkor ő is kint akar lenni, ha te bemész akkor ő is beakar menni. Remélem ez már elég "hasznos" válasz volt, fogadd el, még egy spánielt se ajánlanék csak kinti tartásra, viszont ő jobban bírja a hideget, viszont akkor nagyon sokat kell vele foglalkoznod, akkor inkább őt válaszd és ha kutyát veszel, akkor tavasszal, mivel ha bejön a tél, akkor már nem lesz annyira kölyök még.
2011. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogy az egyik hozzászóló szerintem keveri ezt a kutyát valamelyik másikkal mert a westie (=west highland white terrier) csak fehér színű és szerintem kotorék ebek voltak vagy valami hasonló, de nem kopó. (ebben nem vagyok biztos)
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!