Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ujszulott babamat bemutattam...

Ujszulott babamat bemutattam a stafi kutyamnak, egyfolytaban nyalta a szajat. Ez baj? Megakarja enni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 11:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
28%
nem hiszem,de azért az a biztos,ami tuti,ne hagyd rá a kutyára a gyereket...főleg ne hagyd őket otthon egyedül,kettesbe...
2011. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
6%
Húúú...ez kicsit morbid. Lehet nem, de sajna nekem is ez lenne az első gondolatom, és eltüntetném a kutyát. Bocs.
2011. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan ezt gondolod? Ennyire ismered a kutyádat?

Zavarban van a kutya csak.Kissé megindult a nyáltermelése és azt tünteti el.

Csak megmutattad, vagy megengedted, hogy megszaglássza is?

2011. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen, ennyire nem lehet ismerni a kutyádat? Nekem rottweilerem van (15 éves vagyok!), és a 2 éves unokahúgommal is bármikor kettesben hagyhatjuk őket, tudom, hogy a kutyám nem bántaná, nevelés kérdése. A nyálzásról meg; a kutyák amikor a szájukat nyalják ilyen körülményekben, kb olyasmit jelent, hogy "szia, barátságos vagyok, nem bántalak", tehát ismerkedik, és békés szándékú. Gondolom nem emberevő vadállatot neveltetek a kutyátokból.
2011. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
7%
Azért nyalja a száját, mert érzi a tej illatát. Ne hagyd a kutyával egyedül!!
2011. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%

A kis babát már a kutya a hasidba érezte és ösztönösen tudta,hogy ez a kis emberke hozzátok tartozik (a falkába).

Azért nyalta a száját,mert ezzel akarta kifejezni a szeretetét és legszívesebben a kicsi babát nyalogatta volna meg(puszilta),de érezte a te anyai aggodalmadat és ennyi.

Amelyik kutya az emberrel nő fel együtt vele él nem eszik embert,már bocs akár milyen pici is az emberke.

De ha nagyon félted akkor ne engedd oda a közelébe ,mert az is elő fordulhat,hogy meg kapja,,na nem azért ,hogy meg egye hanem ,mert a falkába a kutya félti a rangját és nem akar utolsó lenni. DE ezt hamar ki lehet belőle nevelni!!

2011. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
15 evesek kimeljenek,es azok is,akiknek nem jutott eszebe,hogy nem az en kutyam,de velunk el.
2011. nov. 23. 11:42
 8/34 tekike99 ***** válasza:
16%
a staffi elég kemény kutya (és) általában kiszámíthatatlan. biztos nem akarta megenni, főleg, hogy ott voltál, de nem hiszem azt sem, hogy falka tagnak tartaná a kicsi, síró, "emberszerű lényt". nem bízhatsz meg benne szerintem, főleg ha nem a tiéd... én félteném a babát nagyon.
2011. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
23%
ha féltékeny lesz a gyerekre a kutya, akkor lehet, hogy szét fogja tépni a babát, de ha nem hagyod őket kettesben akkor a kutya nem tesz rosszat, a baba is egyben marad
2011. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, hogy a "kutyámnak". Szerinted ki gondol arra, hogy akkor ez nem a Te kutyád?


Szóval akár a Tiéd, akár nem, Ti sokkal jobban ismeritek, mint mi. Az, hogy nyalta a száját, nem azt jelenti, hogy meg akarja enni:) Izgatott, és ezért megindult a nyáltermelése.

És egy valamit sose felejts el! Ha a Tiéd a földkerekség legmegbízhatóbb kutyája, akkor sem, SOHA ne hagyd egyedül a gyerkőcöt a kutyával kettesben.

Amíg a kicsi nem képes magától átfordulni, felülni, addig ne engedd oda a kutyát. Nézheti, meg is szaglászhatja, de ne nyalogassa meg. Ha már elkezd magától járni, akkor úgysem tudod megakadályozni (nem is kell), hogy érintkezzenek, de akkor se maradjanak felügyelet nélkül.

2011. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!