Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ujszulott babamat bemutattam...

Ujszulott babamat bemutattam a stafi kutyamnak, egyfolytaban nyalta a szajat. Ez baj? Megakarja enni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 11:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

18.27-es

A kutya nyalta a SAJÁT száját, nem vágod? Nem a bébi száját nyalta... jesszum!

2011. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi gond ,a kucus bizti nem bantja ,de azert ne hagyd oket kettesben !!!!
2011. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
36%
A staffi a legjobb bébicsősz. Nem bántja a babát, ismertesd meg vele kézből is, szaglássza, de nyalni ne engedd. lehet tényleg zavarba volt.
2011. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy bestresszelte a gyerek-bemutatás. Erre figyeljetek oda, úgy tűnik, hogy ez mélyvíz volt. És abból igenis lehet baj, ha a kutya fél egy kisbabától.

Nem értem, miért kell itt azt bizonygatni, hogy mivel ő egy staffi, úgysem bántja a gyereket - nem leírta, hogy a kutya kiborult tőle...? Nem épp a határtalan öröm és barátkozni-vágyás jeleit árasztotta magából.

Úgyhogy ez egy átgondolt kutya-nevelési feladat lesz. Nem hinném, hogy idővel ne lehetne biztonságosan összeszoktatni őket, de erre úgy tűnik a szóban forgó kutyát türelemmel, fokozatosan fel kell készíteni.

Egyszerűen kifejezve: jó kiképző könnyűszerrel segíti ezt az átmenetet, hiszen itt félelmi reakciókról van szó, ha a zsákmányösztöne indult volna be, akkor lenne nagy gáz.

Nem rosszindulatú kutya, úgyhogy tényleg csak átgondolt összeszoktatásra és megértésre van szüksége a kutyának, de mivel egy pici babáról van szó, jó lenne, ha hozzáértő, nem hagyományos szemléletű szakember adna hozzá útmutatást.

2011. dec. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!