Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ujszulott babamat bemutattam...

Ujszulott babamat bemutattam a stafi kutyamnak, egyfolytaban nyalta a szajat. Ez baj? Megakarja enni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 11:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Nekem Westim van es rettentö okos kutyus..mikor hazajöttem a babaval a korbazbol megszagoltattam vele a baba pelenkas feneket mert azt tanacsoltak hogy igy elfogadja a kutya...aztan mikor sirt a pici akkor mindig azt hitte valamelyik sipolos jateka es jatszani akart vele!szoval en azt mondom hogy lehet hogy jateknak tekintene vagy az is elöfordul jogy
2011. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Akiteki ***** válasza:
100%

Azt írtad, hogy a te kutyád. Ezért nem jutott eszembe, hogy nem a te kutyád. Bocs.

Ha kajának nézné, akkor nem a száját nyalná, hanem rá akarna rontani.

A szájnyalogatás a zavar jele. Nem tudja, mit kéne csinálnia, mit vársz el tőle.

2011. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
68%

"és eltüntetném a kutyát"


"Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél."

2011. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
29%
bocs veletlen elküldte..teliröl irok...szoval az is lehet hogy ingerelne a baba sirasa...szoval meg ha nem is a te kutyad semmikeppen ne bizz meg benne!en a helyedben nagyivben kerülnem.Esetleg nehogy ratok ugorjon...:-( jobb inkabb elkerülni a bajt minthogy megtörtenjen es akkor mar sirhat az ember..
2011. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
71%
Valaki azt írta hogy a kutya érzi a tej illatát! Köszi, megnevettettél! Amióta olvastam azóta ezen röhögök! XD
2011. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
11:52-nek a 11:57 a folytatasa :-))
2011. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem kap az a kutya enni? Viccen kívül: nem a kutya volt a világ közepe nálatok a gyerek előtt?
2011. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

A szájnyalogatás egy úgynevezett csillapító jel, sajnos magyarul nem nagyon van szakirodalma, de angolul meg tudod nézni: [link]


Körülbelül arra való, hogy egyrészt magát nyugtassa vele a kutya, másrészt a környezetével tudassa, hogy hogy nyugi van, nem készülök semmi genyóságra.

2011. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
50%
Végre egy értelmes válasz a sok okoskodó között!
2011. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
59%

úristen ti amúgy komolyan gondoljátok h staffi blabla széttépheti???:D a staffit , pitet egyébként "dadának" is használták, mivel remek családi kutya. emberekre soha nem támadna. nekem is staffim van , az egy éves unokahugomnak eltűr mindent, a 4éves öcsémnek szintén, és idegen kisbabák ( 1éves körüliek ) is simogatták , a szájába nyúlkáltak.

szerintem csak örült neki. persze ne hagyd a picit egyedül a kutyával , és ezt úgy értem , hogy egy kisbabát semmilyen állattal nem szabad egyedül hagyni , legyen az egy pici szobacirkáló,. vagy német juhász , vagy macska. egyik ismerősömnek a macskája úgy megharapta a gyerekének a kezét, hogy műteni kellett.

szóval értitek :D

2011. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!