Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell felszedni?

Miért kell felszedni?

Figyelt kérdés
Én pl nem szoktam a kutyám után felszedni. Azért kéne felszedni hogy mások ne lépjenek bele? (Egyébként itt ez nem veszélyeztet senkit mert ahova én viszem a kutyám ott csak kutyások sétálnak és ők sem szedik fel... mielőtt még kötekednétek) Káros vagy jótékony a kutyagumi a környezetre nézve? :D

2011. nov. 28. 14:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%

Csövi? Te egy akkora bunkó vagy, hogy azt már mutogatni kéne!!!! Hajléktalank, te nagyonsötét! Remélem, egyszer kerülsz olyan kilátástalan helyzetbe, mint ők.


És nekik amúgy hova kéne végezniük a dolgukat? Esetleg te beengeded őket a lakásodba a wc-re?

2011. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, nem kevés csöves van akik önhibájukból kerülnek az utcára mert alkoholisták vagy egyéb szenvedélynek élnek.Én csak azokat nevezem hajléktalannak akik a koldult pénzt nem alkoholra meg cigarettára költi hanem ételre meg ők általában nem büdösek és normálisabbak.De a csövesek ...hát azért csövesek mert nekik csak a cigi meg a szesz a lényeg .Az utóbbi réteget ki nem állhatom.És jogos hogy egy csövest nem enged be senki sem a házába WC-re mert akkor takarítani kellene a fél házat utána.
2011. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%

Eltérün kaz eredeti témától, de leültél már akár csak eggyel is beszélgetni? Én rendszeresen teszem. Eddig kb 3 volt aki ténylegesn önmagának okozta a bajt.


Itt nem messze is van kettő, az egyik történelem-magyar szakos tanár és még elvégezte az autószerelőit is.


Plusz szerinted az ilyen minuszokat hogyan lehet túlélni? Nem azért isznak, mert nem lenne jobb dolguk, hanem mert így túl lehet élni azt, hogy az ember 0-24-ben a minuszokban ül/fekszik/mászkál.

2011. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
az pedig hogy a piától felmelegszenek... ebben hűlnek ki és fagynak meg, mert a piától nem lesz melegebb a testhőmérsékletet csak ugy érzed.
2011. nov. 29. 22:22
 25/28 anonim ***** válasza:
58%
"Csak úgy érzed". Szerinted nekik ez nem jobb annál, mintha még éreznék is a fagyást? De a válaszaidból már kitűnt, hogy az érzelmi (megkockáztatom, hogy az értelmi is) intelligenciád konvergál a nullához, úgyhogy rádhagyom Pistike:) Kérlek, továbbra se szedd fel a kutyád után a pakkot, szidd tovább a hajléktalanokat, és beszélj olyan stílusban, ahogyan teszed. Félnék, felborulna az univerzum egyensúlya, ha kifogyna a világ a taplókból.
2011. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
58%

Életemben nem láttam még olyan embert, aki egy út kellős közepén könnyítene magán...


De mondom, engedd be a házadba a WC-re és akkor problem solved!


Amúgy a témához: ma este séta után a liftben éreztem, h kutyakaki szag van. Megnéztem a cipőmet, nem az volt. Hát a kutyám volt, beleugrott valami fosba és olyan lett a négy lába és a komplett hasa. "Felüdülés" volt betenni a kádba és lemosni róla a szart...De igazad van, össze ne szedd,te paraszt....!

2011. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha egyszer a kérdésed így hangzik, hogy: "Káros vagy jótékony a kutyagumi a környezetre nézve? :D"

Akkor miért válaszolsz ennyire lenézően? mi csak a véleményünket mondtuk el erről az egészről, nem azért, hogy te a nagyon okoska aztán majd így válaszolj!

Ja és igen, káros, mert ha belelépünk az egy szar helyzet, és elég kellemetlen, főleg ha utána nyilvános helyre megyünk vagy az autóba kéne beszállnunk..

2011. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
ez az indok elég béna. én a környezetre nézve értem h káros nem ugy hogy kinos-e neked.... :D
2011. nov. 30. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!