Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hízlaljam fel a kutyáim?

Hogy hízlaljam fel a kutyáim?

Figyelt kérdés
Már teljesen kétségbe vagyok esve, mert soványak. Nem, nem aggódom túl, érezni a csontjaikat, és mások is mondják... Féregtelenítve vannak, a székletük sem sok, normális tápot esznek és vidámak. Az orvos szerint semmi bajuk, adjam nekik azt mint régen. De azt nem tehetem mert régen mindenféle rossz ételt ettek. Mégis mi bajuk lehet ami mindegyikre így hat? Van köztük fiatal, öreg, ivartalanított, ivaros... Már így is plusz fél adagot kapnak a szükséges mellé, ennél többet már nem tudok mert akkor kihányják az ugrálástól, pedig imádnak enni és olyankor bezárom őket de "lekötözni" nem lehet.
2011. dec. 1. 13:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szintén a Josera Active-ot javaslom, ugyanazokért amiért az második avgy harmadik válaszoló. Nagyon elégedett vagyok vele, annyira jól felerősítette a "vonalkutyámat", h már egész kutyaformája van :oP
2011. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Őrült módon fáraszd le mielőtt enni kapnak, labdázzanak, ilyesmi, majd mikor már megint kapnak levegőt akkor adj nekik enni, forró levessel leöntött tápot, és a végén főtt csontot, akkor nyugodtan lesz, amíg kicsit emészt. Nálam ez segített, no meg a jó zsíros aktív tápok. Szerintem a nekik főzött kaja sem rossz, táppal keverve, nekem télen ezt kapják.
2011. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nálam van most egy csontsovány mentett kutya, jó 15-20 kiló hiányzott róla, amikor hozzám került. Ilyen sovány kutyát ritkán látni...

Kölyöktápot adok neki Josera High Energy-vel, mindkettő hízlal. Kap még mellé sok marhahúst is, meg ha van itthon, akkor levest. Egész szépen hízik :)

2011. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Adjál nekik más ételt is a tápon kívül, az én pulim (kinti kutya) 1 nap 3 x eszik, kisebb adagot, házi kosztot (főzelék, tészta, hús, rizs zöldséggel...) , tejet kenyérrel, tápot csak keveset kap naponta. És nincs elhízva, egészséges!

Fűszeres kapjákat nem szabad adni nekik!

2011. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs maradék. Egyedül lakok és a szendvics a kedvenc kajám... És ha napi háromszor adnék nekik enni akkor mikor mozognának? Gyakorlatilag állandóan evés után lennének amikor nyugalom kell. Plusz tanításkor sem lennének elég motiváltak.
2011. dec. 3. 12:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Főzzél magadnak és a kutyusokna is!Ez nem okoskodás,csak pusztán anyai jó tanács!Neked sem jó mindig szendvicset enni...
2011. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Eszek én mindent de annyi sem marad ami a macskának elég, nem hogy 3 kutyának. Pont azért veszek jó minőségű tápot mert az olcsóbb, és időtakarékos. Régen ettek maradékot és igaz nem voltak soványak de volt más bajuk. Ezek a tápok tökéletes megfelelnének ha nem fogynának tőle... :(
2011. dec. 3. 16:19
 18/18 A kérdező kommentje:
mármint annyi maradék sem marad
2011. dec. 3. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!