Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek "mini" yorkijuk van....

Akiknek "mini" yorkijuk van. Mennyire beteges a kutyus?

Figyelt kérdés

Tuuuudooom....nincs mini yorki stb.stb.

De az érdekelne,hogy akinek mini yorkija van,az mennyire bánta meg,hogy ilyet vett.

Mennyibe került és mennyire beteges?


2011. dec. 17. 22:28
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz akkora:)
2011. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

NINCS MINI YORKI:@

Hány kib*ot helyen kell ezt leírni,elmondani?!Nem tudod milyen kutyád van?Megveszed és mégsem tudod?!OLVASSATOK MÁR UTÁNA!

2011. dec. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

12-18 19:22

Mérhetetlenül BUTA ember vagy!Mini yorkid van?MOndták,már ,hogy olyan nincs?4hónapos és 1kg?Nem gondolod,hogy fog az még nőni?

Ilyen embereknek nem adnék kutyát...nem tudja,nem ismeri ezeket a dolgokat...De azért jampi mert mini yorkija van...ááh...-.-'

2011. dec. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van.A most jön a legintenzívebb növekedési időszak...jól át..btak ;)
2011. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
43%

akkor most megkérdezném, hogy a 5 éves 1,8 kilós yorkim milyen kategóriába sorolható ?! mert h nem NORMÁL méretű yorki az is biztos.

tehát mivel jóval kisebb az átlagnál ezért MINI kategóriába tartozik. és már meg is válaszoltam a kérdésem.

2011. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

NINCS MINI YORKI!!NINCS...úristen..

A standard méret 2,5 -3kg

Némely országban 2.5 kg alatt nem is lehet tenyészteni. A tiéd valami agyonszaporított alomból jött..

a kis méret rendellenesség,hiba,lehet, ha a standard méret alatt van(Jó írd ki,hogy makk egészséges a kutyád, nem érdekel)De MINI YORKI NINCS...


Nézz körül itt nagyon sok kérdés érkezett ezzel kapcsolatban ,és 100 ból 100 ember ,írja ,hogy NEM létezik.

2011. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Mini yorkie nincs. Legfeljebb kisméretű. Én nem tudom felfogni, mi a francnak akar valaki 2 kiló alatti jószágot magának. Mi alig vártuk, hogy megnőjön a miénk és ne kellejen hímes-tojásként bánni vele.
2011. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
14%

kb 200 embert ismerek akiknek 2 kilo alatt van a yorkijuk.

ugyhogy olyan hogy MINI elmondom neked, hogy létezik:)

az én MINIM 5 éves és 1,8 kilós és GYÖNYÖRŰ egyátalán nincs agyonszaporítva törzskönyve van és már az anyja meg az apja sőt az ő szüleik is MINIK voltak !

ugyhogy belehet fejezni az oltogatást mert lehet, hogy 100 embernek nincs ilyen MINI, de attól még létezik !

egy másfél kilós több éves yorkshire nem mondhatod hogy standard arra azt mondod MINI !

megjegyzem sokkal aranyosabbak a MINIK sokkal jobb lelkűek mint azok a 6 kilósak meg méter hosszuak, már ne is haragudjatok de hogy néznek ki szerencsétlenek?

ugyhogy idegeskedjetek csak MINI YORKI igenis létezik több embert is ismerek akik tenyésztőtől vették a MINIT. :)

2011. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%

18:56

légyszives ne olts le másokat, van akinek a kisméretű yorkik tetszenek alatti a kutyus, én se kezdelek most el oltani h neked meg mért nem tetszik.

én pont azért vettem minit mert imádom babusgatni.

2011. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Nagyon buta emberek járnak ide.Lényeg a lényeg NINCS mini yorki..lehet ismerni ezt meg azt.OLVASSATOK UTÁNA...vagy mutass egy törzskönyves "mini yorkit"...Vagy mondd el miért mini?!

Szánalmas,hogy egy hülye ember kitalál valamit amit nem tud semmivel alátámasztani,és követik a marhák.

2011. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!