Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek "mini" yorkijuk van....

Akiknek "mini" yorkijuk van. Mennyire beteges a kutyus?

Figyelt kérdés

Tuuuudooom....nincs mini yorki stb.stb.

De az érdekelne,hogy akinek mini yorkija van,az mennyire bánta meg,hogy ilyet vett.

Mennyibe került és mennyire beteges?


2011. dec. 17. 22:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
52%

21:45- ez én vagyok.

Én nem a normális méretű , yorkikról beszéltem hanem az agyonszaporított mini verziójukról.

Nekem mindegy mit gondoltok.

Ott leírtam mindent , annak akinek nem tettszik ne olvassa el. Ja igen , kérlek , mutass már nekem kifejezetten mini yorki tenyésztőt törzskönyvel. Mert olyan NINCS !!!!!!!

A mini yorkie az amit a szaporító el ad. Miért mini?

Mert az anya kutya nem fajta tiszta, az apa kutya esetleg.

És az így született kölykök ezért lettek minik , mert agyon vannak szaporítva.

De minek rágom a számat , ha a begyöpösödött "mini" yorkisok nem hajlandóak észhez térni hogy át b_szták őket.

De mindegy.

Imádom az állatokat is a yorkiekat is , nekem van egy yokim és egy havanesem is.

De az anyon szaporított mini kutyákat nem szeretem.

És az ilyen embereket is akiknek az normális ha a kutyájuk 2 éves és nincs 2 kg.

2011. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Bocs nincs 1 kg.
2011. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Pető Kriszti, ugye ismered a közmondást: hülyékkel nem érdemes vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal..... Hagyd a francba, csináljon csak magából minél nagyobb hülyét....
2011. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ja és német országban betiltják azokat a tenyésztőket ahol 1,8 kg alatt vannak a kutyáiknak a súlya.
2011. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

18:07 ( vagy négy )

Ez igaz. Bár nem én vagyok a Pető Kriszti , de igaz.

2011. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
56%

Nem szeretem, amikor valótlan dolgokat állítanak, az az egy nagyon bosszant.

Egyébként nem véletlen, hogy van egy alsó súlyhatár is, ami alatt nem vonható tenyésztésbe a kutya. Egész egyszerűen abnormálisan kicsik lennének, már-már életképtelenek. Ezeket nevezték el mininek, és az a szomorú, hogy erre van is kereslet:(

2011. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Én vagyok 18:05

A "minik"-et nem engedik eleget szopizni így nem tudnak elég táplálékot magukhoz venni. Nem fejlődnek és minik maradnak.

És a szaporítók ezt úgy szokták magyarázni " ez a fajta sokkal kevesebbet eszik".

Így az idióta mini vásárlók nem etetik szerencsétlen kutyát ,és örökkön örökkön örökké mini lesz.

:( Szerencsétlen kutyák :(

2011. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
52%

csak nevetek olyan baromságokat írtok. csak higgyétek, hogy ők nem esznek nem isznak, betegek meg szenvednek szerencsétlenek.

higgyétek csak el.

gratulálok.

2011. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!