Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek "mini" yorkijuk van....

Akiknek "mini" yorkijuk van. Mennyire beteges a kutyus?

Figyelt kérdés

Tuuuudooom....nincs mini yorki stb.stb.

De az érdekelne,hogy akinek mini yorkija van,az mennyire bánta meg,hogy ilyet vett.

Mennyibe került és mennyire beteges?


2011. dec. 17. 22:28
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
91%

Nincsen és nem létezik mini yorkie !

Soha nem is volt és nem is lesz.

Ha valakinek a kutyájának van tk-ja és "mini" az hamisított yorkie ! De emberek olyan buták vagytok!

Idézem a wikipédiából , édesem , olvass utána :


"Kölyök korban általában 100 dkg alatt,felnőtt korban pedig 1,5 kg-tól fejlődnek tovább a kutyák. A testtömegük nem haladhatja meg a 5 kg-ot. Némely országokban 2.5 kg alatt nem engedélyezett a fajta tenyésztése."


Szóval aki azt állítja a kutyájáról hogy mini , mert ez a cuki és el is hiszi az agyatlan szaporítóknak hogy van ilyen , az egy föld buta ember!!!!!!!!!


De emberek nincs értelme vitatkozni mert tudjátok hogy van ez , akinek van "mini" yorkija az egy görcs és hiszékeny , szóval csak a maga igazát hajtogatja.

Ezek az emberek nem tudják mi az a kutya. Tudjátok , divat egeret meg hörcsögöt tartani. Na az tessék . Ki lehet nevezni a hörcsögöket , "MINI" yorkienak.

Tessék itt van . Szíriai aranyhöri = mini yorkie.


De kérdező idézem:

"Tuuuudooom....nincs mini yorki stb.stb.

De az érdekelne,hogy akinek mini yorkija van,az mennyire bánta meg,hogy ilyet vett. "

Ha tudod hogy nincs mini yorki akkor meg ? Minek írtad ki ezt a kérdést ????

És ezen jót nevettem hogy a "mini" yorki édesebb : ja mint egy harapós hörcsög.

És hogy jó szívűbb? Ja , biztos. Persze.. Szegény kutya, biztos borzalmasan fogj magát érezni ha egyszer meglát egy farkast. Nem jószívűbb hanem idegroncsabb.

De kár ezen vitatkozni. Mini yorkie akkor sincs és nem is lesz. Na csókollak titeket mini yorkik. :D xD

2011. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

ma 19:03

Az 1.8 kg szerinted mitől mini? Ennek a fajtának ez a standard súlya.

2011. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
25%

több millió ember használja ezt a kifejezést, hogy MINI..

akkor több millió ember hülye??

teljesen felesleges ezen vitatkozni mert mindenki a saját maga állítását tartja igaznak.

nekem mini yorkim van, és kész. más véleményét meg magasról lesz@rom.

2011. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 21:45

szerintem te nem tudod mi a kutya.

a kisebb méretű yorkik egyátalán nem hörcsögök és az emberek egyátalán nem azért tartják mert cukik meg aranyosak. te ezt nem értheted te semmirekellő, ne bölcselkedj itt légyszives. annyi eszed van mint egy marok döglött lepkének. pf. hogy mersz így beszélni egy állatról?! undorító vagy, a kutyám többet ér nálad te szerencsétlen...

2011. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
48%

21:45

beírom a google-ba hogy mini mégis kiad több mint 6 millió találatot. akkor hogy is van ez okoska??

2011. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Mutassál nekem csak egy olyan TENYÉSZTŐT aki mini yorkshire-t ad el. És nem szaporítókról beszélek, mert azok tudom, hogy ezzel a dumával hirdetik a kutyáikat.
2011. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Hagyd rájuk,ezek az emberek nagyon buták...

Nem érdemes foglalkozni ilyenekkel..Nincs mini yorki...ha azt hiszik,hogy az ő kutyájuk az, akkor higgyék.Észt nem adhatsz ,csak tanácsot!

2011. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

tenyésztőtől vettem és bele van írva : MINI YORKSHIRE TERRIER

nem hamisított. ha gondolod elküldöm a fénymásolatot xD

szóval akkor??

2011. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
79%

Akkor az nem törzskönyv, hanem az oltási könyve...

Higgy nekem, a MEOE nem hülye, "mini yorkshire terrier" fajta nincs, és nem is állítanak ki ilyen törzskönyvet.

Inkább küldd el nekik a tk. másolatát, és ők majd megmondják, hogy kiállítottak e valaha annak a kennelnek a nevére olyan sorszámú törzskönyvet.


Nekem igazából tökmindegy, nem azért vitázok, csak nem akarom, hogy egyesek tényleg azt gondolják, hogy létezik ilyen fajta.

2011. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
45%

nem vagyok hülye meg tudom különböztetni az oltási könyvet a törzskönyvtől.

de igazából nekem is mindegy én szeretem a kutyusom úgy ahogy van.

2011. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!