Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Hogyan szoktassam rá a...

SOS! Hogyan szoktassam rá a 6hetes kutyámat hogy az alomba wc-zen?

Figyelt kérdés
Most kaptam a kis kutyust,kisfiú, és minden hova pisil..többségében az ágyra. hogy szoktassam rá hamar hogy alomba wc-zen?
2011. dec. 20. 20:00
1 2 3 4 5
 11/50 Akiteki ***** válasza:
100%
Ha nem tud lemenni az ágyról, akkor felmenni sem tud. Nem kell felrakni és akkor nem fog az ágyra hugyozni. Persze ha szeretsz büdös ágyban aludni, akkor egészségedre.
2011. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megy fel az ágyra? Egyáltalán minek van az ágyban? Hogy az ágyra újságpapírra végezze a dolgát? Én is szoktam túlzásokba esni kutyák terén, de ez még nekem is sok.
2011. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy egyes emberek minek írnak ide, ha csak mások piszkálása miatt irnak.....

Már vettem neki kutya pelenkát és már nem pisil az ágyra mivel ha látom hogy pisilni akar akkor a PADLÓRA RAKOM, ahol a kutya pelenka van. De magától még mindig nem pisil rá...csak ha rá teszem..akkor se oda akar pisilni,hanem a szönyegre:S csak mindig ott tartom hogy a kutya pelenkára pisiljen..


ÉS NEM TUDJA VALAKI HOGY HA MOST KAPTA MEG AZ ELSŐ OLTÁSÁT,AKKOR MÁR KI LEHET VINNI A SZABADBA SÉTÁlTATNI?

vagy meg kel várni hogy a többi oltását is megkapja?Nem kaphat el betegséget?

2011. dec. 26. 09:55
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Elkaphat bármilyen betegséget de nem csak a szabadban,ugyanúgy a cipővel is beviheti bárki a lakásba...

Oltás után min. egy hét mire kialakul a védettség,az első oltás csak parvo.

Leviheted az utcára ha kutya mentes övezetben laktok de nem sétálni csak amíg a dolgát elvégzi!

2011. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
82%
Nem fog alomra járni,ha keresi a helyét emeld fel a aseggedet és vidd ki bmeg!!!!Ha kint pisilt,dicsérd meg nagyon.
2011. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Oksa akkor még kímélem a sétáltatást!


-Bameg..igen is a kutyapelenkára wczik ha bent van a helyén,mivel a szobában van neki egy nagy tér,ami el van neki kerítve,hogy ameddig nem szoba tiszta,és ha elmegyünk itthonról ne pisilje össze a szobát.Ott rá wc-zik, de ha kivesszük a szőnyegre akkor hiába rakom ki oda is a kutya pelenkát,nem pisil rá csak ha ott tartom, vagy ha észre veszem hogy pisilnie kell és rá teszem.

2011. dec. 26. 15:21
 17/50 Szinti13 válasza:
Mutasd meg neki hogy oda kell elvégezni a dolgát és nem más helyre...:D
2011. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Erről komolyan olvastam hogy meg kell neki mutatni..elvileg úgy kellene hogyha pisil valahova akkor a kutyapelenkával feltörölni (persze utána tisztítószeres vízzel is)és oda kell rakni a pelenkát ahova pisilt,és többször is megmutatni neki hogy oda kell elvégezni a dolgát..mindezt megcsináltam..eddig még semmi hatása...uff :D
2011. dec. 26. 19:57
 19/50 Akiteki ***** válasza:
60%
Amióta küzdesz, már rég levihetted volna.
2011. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Hallod nem lehet megérteni hogy az oltása miatt nem vihetem ki? Ma kapta meg az első oltását..Kint az udvaron pedig van 3 kutyánk..Nem tanácsos addig ki vinni,és más kutyához engedni ameddig nem kapta meg az oltásait...
2011. dec. 26. 20:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!