Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Hogyan szoktassam rá a...

SOS! Hogyan szoktassam rá a 6hetes kutyámat hogy az alomba wc-zen?

Figyelt kérdés
Most kaptam a kis kutyust,kisfiú, és minden hova pisil..többségében az ágyra. hogy szoktassam rá hamar hogy alomba wc-zen?
2011. dec. 20. 20:00
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

majd megtanulod.idő kell !

és tudd ,ez a legkevesebb ,lesz ennél sokkal rosszabb !!!:)

2011. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 Akiteki ***** válasza:

Jelölni csak az ivarérett kutyák szoktak, olyankor mutatják meg a többi kutyának, hogy ez az ő területük, ne pályázzon senki a benne lévő csajokra. Vagy épp a lányok küldenek jelzést a kanoknak, hogy tüzelek, jöhettek. Macska miatt nem fog senki területet jelölni.

Hidd el, hogy egy kis kinn szaladgálástól nem fog megfázni. Tavaly hamarabb kezdett havazni, én is kizavartam a 4 hetes kis whippeteket minden ébredéskor és semmi bajuk nem lett. Csak nekem kellett kevesebb pisit felmosni.

2011. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
MEg gondolom még ezt a kivitelt.Igaz hogy ma kapta meg az első oltását,de 1 hét kell hogy hasson az oltás..De azt halottam hogy ameddig nincs meg minden oltása addig nem tanácsos kivinni..:S
2011. dec. 26. 21:33
 34/50 Akiteki ***** válasza:

Elég késő van, de gondolkozz!!!

Az oltás a fertőző betegségek ellen van. Ha nem találkozik beteg kutyával, akkor nem lesz semmi baja. Nem a levegő ellen oltják be.

2011. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Jó de én azt hallottam hogy az ember végül is a cipőjén,ruháján is behozhassa a bacikat amiket a kutya elkaphat..Meg ha kint van a kiskutyám (amikor vittem oltásra) akkor is remeg és fél és bújik hozzám :S
2011. dec. 27. 10:31
 36/50 Akiteki ***** válasza:

Akkor az utcára sem teheted ki a lábad, nehogy hazavigyél valamit.

Azért fél, mert túl korán lett elválasztva az anyjától. Pont ezért van szüksége a többi kutya társaságára, hogy ne egy idegbeteg félős kutya legyen belőle.

2011. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Kérdező! Annyit elárulok neked, h Akiteki tenyésztő, így elég valószínűtlen, h hülyeségeket tanácsolna.


Igaza van, vidd ki arra a 2 és fél percre, míg a dolgát végzi. Nem kell sétálgatni vele órákat, csak amíg pisi-kaki van. Én tavayl télen játszottam ezt az enyémmel. ÓRÁNKÉNT felöltözni, ölbekapni (mert félt a lépcsőtől), be a liftbe, lenn lerakni, nem engedni sokat szagolgatni, pisi megvolt, akkor irány megint lift, felmenni, ott leöltözni és egy óra múlva kezdődött az egész elölről. Nem nagy ördöngősség, csak nem lustáknak lett kitalálva.

2011. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Nah kiviszem na csak hagyatok már :D

Holnap ki fogom vinni egy picit sétálni..csak sajnos nem jó neki a legkisebb kutya hám se :S mert az is nagy rá..majd megoldom valahogy.. :)

2011. dec. 27. 16:11
 39/50 Akiteki ***** válasza:
Nem nekünk teszel szívességet. Csak tanácsot adhatunk. Tegyél rá nyakörvet, nem szánhúzó! :))
2011. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

De csak rózsaszín nyakörvem van ithon, a kutyus meg kisfiú.. :D

De mind1 attól ráadom :)

2011. dec. 27. 17:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!