Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Hogyan szoktassam rá a...

SOS! Hogyan szoktassam rá a 6hetes kutyámat hogy az alomba wc-zen?

Figyelt kérdés
Most kaptam a kis kutyust,kisfiú, és minden hova pisil..többségében az ágyra. hogy szoktassam rá hamar hogy alomba wc-zen?
2011. dec. 20. 20:00
1 2 3 4 5
 41/50 Akiteki ***** válasza:
Ezt nem mondod komolyan!!! Szerinted zavarja a kutyát? Vagy most már csak hülyét akarsz belőlünk csinálni? :))
2011. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem akarok belőletek hülyét csinálni..fiú kutya,fiús színek illenek hozzá :) Szegénykémet mikor kaptam akkor rózsaszín kisruhába hoztuk el..komolyan mint egy lány kutya :D :) de na ráadom holnap a rózsaszín nyakörvet na :)
2011. dec. 27. 20:01
 43/50 Akiteki ***** válasza:
100%
Most úgy kitört belőlem, hogy szarni viszed vazze, nem divatbemutatóra!! :))))
2011. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Ha szarik akkor szarni viszem, de amúgy meg sétáltatni viszem a kutyusomat... :) Mármint itt az udvarba sétáltatom hogy szokja a kinti helyet :)
2011. dec. 27. 20:20
 45/50 Akiteki ***** válasza:
Finoman fogalmazva, igen. Csak az eredeti kérdés ugye erről szólt. Bocsi, de nem bírtam ki, annyira röhögtem.:))
2011. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Tudom,csak én azt szerettem volna ha bent tanul meg wc-zni mert nem birom minden órába kivinni.. :S
2011. dec. 27. 20:42
 47/50 Akiteki ***** válasza:
Nem kell megtanulnia, már 3 hete tudja, hogy kell. Csak a hely nem mindegy.
2011. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Legyen így,remélem akkor kint elvégzi a dolgát :)....

uff és megint a szőnyegre pisilt..................megőrülök

2011. dec. 28. 10:13
 49/50 A kérdező kommentje:
Mondjuk most hogy gondolkodom, ennyi mosószeres szivacs hellyett,meg ameddig kimegyek a fürdőszobába a szivacsért és bevizezem,mosószer stb...ennyi idő alatt már rég kivihettem volna a kutyámat..csak nagyon félek h valami baja lehet..elég hideg a föld és pici a tappancsa.de nincs kifogás ma kiviszem :)
2011. dec. 28. 10:17
 50/50 A kérdező kommentje:
Nah kivittem Mörfikémet :-) kb 2 percre csak,mert oda jött 2 macskám, a kutya meg elkezdett vonyíkolni.. :) mind1 picit levegőzött legalább.mostmár minden nap kiviszem picit,így hozzá szokik majd a sétához. :) de kint nem wc-zett, de amiest beért a szobába jött a pisi :D de gyors voltam és ráraktam a pelenkára. :)
2011. dec. 28. 15:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!