Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Hogyan szoktassam rá a...

SOS! Hogyan szoktassam rá a 6hetes kutyámat hogy az alomba wc-zen?

Figyelt kérdés
Most kaptam a kis kutyust,kisfiú, és minden hova pisil..többségében az ágyra. hogy szoktassam rá hamar hogy alomba wc-zen?
2011. dec. 20. 20:00
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Neked lehet hogy mindegy lenne hogy milyen beteg a kutyád,vagy mi van a kutyáddal de nekem nem mind1...
2011. dec. 26. 20:23
 22/50 Akiteki ***** válasza:

Egészséges oltott kutyáktól nem kap el semmit.

Nem az állatkórházba viszed egy rakat beteg közé, hanem 3 normális kutyád van a kertben. Egyébként is szükséges lenne neki a kutyatársaság, ha már 6 hetesen elválasztották szerencsétlent, mert különben senki nem fogja megtanítani kutyául.

2011. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

igen addig oké hogy a mi kutyáink oltottak,de a szomszédba is vannak kutyák...Meg hát ilyen hidegbe megfázik kint... :S

Törpepincser és nagyon pici a szőre..

2011. dec. 26. 20:37
 24/50 Akiteki ***** válasza:
81%

És a szomszéd kutyái betegek?

Nem kell átengedni hozzájuk.

10 perc kinn szaladgálás nem árt meg egy rövidszőrű kiskutyának sem.

Nem szabhatom meg, mit csinálj, de tényleg a fejed fogod a falba verni, ha rászoktatod, hogy a lakásba csináljon.

2011. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy betegek e..az egyik szomszédom elég sok kutyát tart..Lehet ráveszem magam,és kiviszem holnap egy picit az udvarra...pórázon..csak hogy friss levegőt szívjon és hogy szoktassam a pórázra...:S majd meglátom még... :S
2011. dec. 26. 20:48
 26/50 A kérdező kommentje:
barátom is azt tanácsolja hogy ilyen hidegbe fagyba ne vigyem ki........
2011. dec. 26. 20:50
 27/50 A kérdező kommentje:
JAH AZ NEM LEHET HOGY AZÉRT PISIL ÖSsZE VISSZA A SZŐNYEGRE A KISKUTYÁM MERT JELÖLI A TERÜLETÉT?
2011. dec. 26. 20:51
 28/50 Akiteki ***** válasza:
Nem. Egy 6 hetes kiskutyának eszébe sincs jelölni. Azért pisil, mert kell neki.
2011. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Jah értem.Azt hittük hogy azért mert van egy macska is a lakásban és jelöli a területét.
2011. dec. 26. 21:01
 30/50 wyatt válasza:
100%

Nekem egy bischon havanese kiskutyám van.3 hónapos mult,és még mindig nem szobatiszta teljesen,hiába hordom ki az első naptol kezdve másfél óránként.még mindig előfordulnak balesetek ha nem figyelünk! Nagyon rosszat teszel ezzel neki is és magadnak is!!! Ő később már nemfogja érteni mit csinál rosszul,te pedig utálni fogod az állando ammoniaszagot,takaritást stb.

Ennyire nem kell félteni főképp h már megkapta a legfőbb első oltást!!! Nekem kint 2 kutya,2 macska van,de annak ellenère eszem ágában sem volt ,,benti wc-zèsre tanitani.igy sosem lessz szobatiszta.a kiskutyák egyébként szeretnek ugyanoda csinálni ha tudnak ugyhogy ha először kiviszed,ahova elvégzi a dolgát,utána.is.oda vidd.de az ágyra minek engeded ezt énsem értem.a betegségekről annyit h ha jol van tartva kivül,belül akk szinte esélytelen h baja lessz!!!! Hidd el én is féltem de alaptalanul.sok sikert.

2011. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!