Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartanak az emberek...

Miért tartanak az emberek panelbe kutyát?

Figyelt kérdés

Ahova lépek mindenhol sz@r van,hol kisebb hol nagyobb,egyszerűen undorító!!!A kisfiammal csak úgy tudunk sétálni ha szlalomozunk:(

Ez ennyire jellemző?

Budapest,lakótelep


2011. dec. 26. 17:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A normálisabbja felszedi, én is szoktam szentségelni, amikor a kutyám vagy én kakiba lépünk :S


Ha a kezemben lenne az irányítás igenis több embert küldenék az utcára kifejezetten erre, ezt figyelni és bizony aki nem szedi fel, kiszabnám a bírságot.

2011. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Gondolom az aki nem szedi fel és olvassa a kérdést nem ír ide,azért valamilyen szinten ugye működik a bűntudat?!(remélem)

Egyszerűen arra kéne gondolni hogy nekem marha kellemetlen a kiscsizmáról más kutyája végbéltermékét kapargatni séta után...


Egyébként azért a véres betét vagy a sz@ros pelenka nem jellemző de kutyaürülék kb 3 méretenként van itt pedig nem is rossz környéken lakunk(XV.ker)

2011. dec. 26. 18:00
 13/24 anonim ***** válasza:
Hogy miért tartanak? Azért mert magányosak és nem kutyát szeretnének hanem egy ember társat. és ha már leviszik sétálni akkor csak az számít, hogy az állat elvégezze a dolgát aztán már nem hozzájuk tartozik a végtermék. Például a Pesti út környékén levő lakótelepeknél (peneles) van kutya kaki szemetes de nem használják pedig iskola van meg óvoda és egy csomó játszótér.
2011. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én panelban lakom a havanese kutyusommal.

Minden egyes nap viszek le kutya zacsit.

Mindig felszedem. Ahogy meglátnak engem és a kutyámat a kis gyerekes anyukák , már sipítoznak is . A gyereknek meg berögzül , ha kutyát látunk akkor fussunk , mert anyu azt tanította.

De a legtöbb gazdi (tisztelet a kivételnek) tényleg csak ki viszi a kutyát sz@rni aztán kész. De felszedni azt már nem.

2011. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani, egy csomó anyuka meg babatörlő kendőt, zsepit, csoki papírt dobál szét (vagy hagyja hogy a gyerek szétdobálja) még sem mondom el őket mindennek.

Én összeszedem a kutyáim piszkát, te is találj bele a szemetesbe a gyerek taknyos zsepijével, a világot meg nem tudod megváltoztatni.

2011. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

hát nekem az a véleményem hogy vannak normális kutyatartók akik felszedik az ürüléket ,én felszedem bár volt olyan hogy vittem 3 zacskót de a kutyám 4-szer kaksizott akkor azt ott hagytam mivel nem tudtam mivel felszedni..

bár nem bp-i vagyok ,de a környékünkön több a zacskó,papírzsepi, stb van mint kutyasz.r..


de amúgy én azt nem értem hogy aki panelba tart nagytestű kutyát annak nagyobb is a végterméke mint egy bichonnak vagy yorki-nak ,azok nem szedik fel azt a kupacott de ha egy yorki ürülékért már höbörögnek ami kb 3 cm hosszúságú alig látni..de egy lósz.r méretű végtermék az sokkal jobb mint a kicsi..nah én ezeekt nem értem meg soha..

2011. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Kedves 15!


Kutyakaka kb. méterenként van,csokipapír és egyéb általad említett okosság pedig kb 10-15 méterenként!

Egyébként én mindent(!)a kukába dobok még akkor is ha sétálnom kell egy kicsit a szeméttel!:)

2011. dec. 26. 19:46
 18/24 anonim ***** válasza:

Egyik se jobb, mint a másik.

És természetesen a másfajta szemét sem jó...

2011. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én is szoktam kutyasz@rba lépni, de az sokkal jobban idegesít, ha az arcomba fújják a cigifüstöt, vagy káromkodnak 5 centire a fejemtől. Undorodom az alkoholistáktól, és attól, ha látom, hogy valaki ledobja a földre a szemetet.

Ezek nem zavarnak, csak a kutyakaki?

2011. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Szabadtéren nem zavar a cigifüst,káromkodás kicsit de ritkán hallok ilyet,a szemételdobás gáz,és alkeszokkal sincs dolgom.Viszont más sz@rát súrolni minden eddig említett dolognál felháborítóbb és undorítóbb!!!
2011. dec. 26. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!