Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartanak az emberek...

Miért tartanak az emberek panelbe kutyát?

Figyelt kérdés

Ahova lépek mindenhol sz@r van,hol kisebb hol nagyobb,egyszerűen undorító!!!A kisfiammal csak úgy tudunk sétálni ha szlalomozunk:(

Ez ennyire jellemző?

Budapest,lakótelep


2011. dec. 26. 17:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Engem a cigifüstöt és a káromkodást is nagyon utálom, a részegek csak akkor idegesítenek, ha kötözködnek, követnek, vagy bármit tesznek ellenem, amivel zavarnak.
2011. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

mert gőzük sincs a felelős kut..........-ról:)

lóf....t mert lusták lehajolni a szarért, vagy mert cikinek találják felszedni a kutyájuk után.

( kutya a hátsó kertben,2m-es láncon ??az jobb ?

persze a kutya családtag a lakásban,

csak az utcán nem velünk van ,pláne,ha szarik, vagy rosszul viselkedik, mert az ránk-nézve degradáló.

sajnos ez van.

de hát legalább mi, mutassunk példát,és szedjük össze a saját kutyánk után !

( tök könnyű volt megtanítani,hogy mindíg a zöld kukák 20m-es körzetében wc-zzen:)

2011. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem alap dolog: ha állatot tartasz, szedd utána össze a szart. Ennyi a minimum. És nem muszáj megvárni a zöld kukát, azért se fog senki lebacni, ha a normál kukába dobod az anyagot, zacskóstól. Azért már inkább, ha otthagyod, mint "Eb a szarát".
2011. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az, hogy vki panelben tart kutyát, nem vonja maga után feltétlenül azt, hogy ott hagyja az ürüléket az utcán. Az emberek jó nagy része sajnos nagyon igénytelen a környezetére, nem érzi magáénak a közterületeket.

Én Csepelen lakom. 4 éve lakom kertes házban, előtte panelben, de most is sokat vagyok a panellakásunkban a roti-nj mix kutyámmal.

Lakótelepen, városban, utcán 90-95 %-ban szedem a végterméket. A maradék 5-10 %-ban azért nem, mert kutyám olyan hígat produkál, amit nem tudok összeszedni, illetve azért, mert annyira "eldugja". Kutyám mániája, hogy bokor közepébe, magas gazba intézi dolgát, hátha így még nagyobb kutyának tartják a többiek :D

Nyilván nem mászok utána a hatalmas bokor közepébe, vagy olyan zöldterületre, ahova EMBEREK végzik a dolgukat! De ahol bárkit zavarhat, szem előtt van, ott felszedem.

Naponta kétszer sétálunk Duna-parton, ott is eldugja a dolgát, de ha nem, akkor sem szoktam felszedni, mert nem az útra csinálja, illetve NINCS egy db. kuka sem. És nem fogom km-eket át cipelni.

Egyébként pont tegnapi "idill" lakótelep szélén: kutyám elintézte a dolgát, bezacskóztam, kidobtam az általános kukába. Indulunk tovább, mikor egy bokornál egy apuka "intéztette" a dolgot kedves kisfiával...gondolom nem zacskózta be :(

A lakótelepek zöldterületein tényleg nem lehet odafigyelés nélkül végigsétálni. Engem a két véglet bosszant a legjobban. A nagytestű kutyák gigantikus végterméke illetve az ölebek pici produktuma: előző undorító, de legalább észrevehető, míg utóbbi ugyan pici, viszont ebből kifolyólag nehezen látható és ugyanolyan bosszantó, ha belelép az ember.

Tényleg büntetni kellene, de NAGYON azokat, akik nem szedik fel az ürüléket.

A kutyafuttatók is tele vannak vele. Kutyámmal sűrűn gyakorlunk akadályokon, de egyszerűen nem lehet futni 5 métert anélkül, hogy ne lépnénk szarba!!! Ugyanis sok tulajdonosnak arra sincs igénye, hogy ott felszedje, ahol naponta Ő is jár és beleléphet a cuccba...


De nem kell általánosítani, hogy minden kutyatulajdonos hanyag és otthagyja a dolgot az utcán!!!

2011. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!