Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni vagy német juhász?

Berni vagy német juhász?

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves lány vagyok eddig volt egy keverék kutyánk,és nem tudok dönteni bernit vagy a német juhászt válasszam!A barátnőinkel mennénk hosszú sétára velük elég tapasztalt gazdi vagyok,sokat foglalkoznék vele, sőt ha lehetőség lenne akkor kutyaiskolába is vinném.Szerintettek melyik kutyát válasszam??

2011. dec. 26. 21:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell az összes kutyát végig próbálni, hogy tudjam milyenek. És nem a te példád szerint működöm ha nem baj. Te nem ócsároltad,én meg igen. Na és?? Ki mondta, hogy úgy kell viselkednem ahogy te!?
2011. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom most miért kell letámadni..én csak ennyit mondtam,te meg nekem estél..én is szeretem a jucikat..de attól még nem formálok róla véleményt,mert igaz,hogy van a családban,de úgy évente 2-3-szor látom..nem hiszem,hogy rosszat mondtam evvel,ráadásul felpontoztalak..
2011. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Én nem támadtalak le! Nem is a te kommentedre írtam választ. El se olvastam a kommenteket először. Most is csak a tiedet, hogy mégis mire írtad. Nem tudom mi a problémád. Köszönöm, hogy felpontoztál, de én nem estem neked. Nem tudom mire gondoltál, hogy neked estem, örülnék ha leírnád.
2011. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

" És nem a te példád szerint működöm ha nem baj. Te nem ócsároltad,én meg igen. Na és?? Ki mondta, hogy úgy kell v

viselkednem ahogy te!?"

Ez nekem támadásnak tűnt..pedig nem szóltam rosszat..na de mindegy is..ne offoljuk szét a kérdést..

2011. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Én ezt már az előző válaszodra írtam. Tényleg nem kéne!
2011. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Még vki nem tud vmit!!??
2011. dec. 29. 14:58
 17/30 anonim ***** válasza:
nekem most bernim van,regen volt nemet juhaszom.Kikepzesre a nemet juhaszt ajanlom,gyerek melle a bernit,mind a 2 szofogado,de a nemet juhasz intelligensebb,
2011. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Német juhászt? Hajrá, meg lehet próbálni találni valami normálisat. Szanaszét tenyésztett, beteg, lestrapált fajta. Sajnos(!!!). Nem nagyon találni olyan kenelt, ahol biztosan tiszta vérvonal van, sima átlag törzskönyv nélkülit meg kár is erőltetni. Nagy tévhit, hogy a német juhász az isten, csak nálunk ez a fajta futott be a legjobban. Tönkre is tették szegényt fajtát rendesen. Egy golden retriever egyébként sokkal okosabb, de a berni sem rossz fajta. A helyedben inkább Bernit vennék. De azt is csak a megfelelő helyről!
2012. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók!! Teljes mértékben egyetértek a NÉMET JUHÁSZKUTYÁVAL! A NÉMET JUHÁSZKUTYA A KUTYÁK KIRÁLYA!!! Nincs nála okosabb és LEGSOKOLDALÚBB kutya!! Kedves kérdezo, ezt nem azért mondom, mert nekem is ilyen a kutyám, hanem azert, mert sok oldal is ezt írja! Én tapasztalt vagyok a német juhász terén, mert kiskorom óta ilyen kutyánk volt a családban csak nekünk, mert a többilyeknek más kutyájuk volt! Hidd el, hogy német juhászt kell venned! Nem fogod megbánni! A német juhász a leginteligensebb kutya! Ha még nem ismered ezt a filmet, vagy a válaszolók, akkor nézzétek meg: RIN TIN TIN Például ez is bizonyítja! A német juhász hasonlít, sõt szinte ugyanaz mint a farkas, persze nem agresszív! És az nem igaz, hogy gyerek mellé nem ajánlott!!
2012. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kitenyésztett, lestrapált fajta?? Kérem, mirõl beszélünk vagy írunk itt? Most ezt nehogy azt hidd hogy cseszegetésbõl írom! Egyáltalán nem csúnya és vannak tiszta vérvonalú és törzskönyves kennelek! Én tudok is egyet: Royalvölgyi kennel! Ott van fekete németjuhász, hosszúszõrũ, minden! Ja és Kozármislényben van! Mi onnan hoztuk a mi kutyánkat! Hidd el meg is érte! Nála szebb kutyát nem találsz a világon!
2012. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!