Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, akik már úgy vettek...

Kutyások, akik már úgy vettek autót, hogy a kutyákat is figyelembe vették. Milyet választottatok, és mennyire vagytok megelégedve vele?

Figyelt kérdés

Érdekelnének előnyök, hátrányok, egyes típusok kapcsán. Pénzem még nincs, de elkezdenék egy új autóra gyűjtögetni, mert már nagyon elegem van abból, hogy egy sár/szőr tengerben utazom. Nyilván nem a többmilliós kategóriára gondolnék azért, szóval igen, egy hibrid lexus minden igényemnek megfelelne, de na... :)


Érdekelne, hogy mit tapasztaltok, mi a legpraktikusabb megoldás, mi az amit esetleg megbántatok, mi az amiről azt hittétek, hogy baromi praktikus és mégse az, stb.


2012. jan. 26. 11:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Előző, biztos utálja azt a márkát, vagy szórakozott... Szeretem az ilyen lepontozómanókat, szerintem itt minden válasz hasznos, meg amúgy se úgy kéne hogy menjen, hogy "Egyetértesz a válasszal?". Mindenki találhat olyan autót, ami megfelel meki, meg tudja fizetni, attól még nem pontozom le, mert számomra drága, csak irigységből... A régi Mercis
2012. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Régi mercis magas százalékkal, gyanús vagy te nekem :) Nincs véletlenül egy Skodád is? :)
2012. jan. 26. 12:57
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp kombit fogok venni, ha lesz rá pénzem. Eddig egy tizenéves Volvo V70-ben gondolkodtam, de ilyen benzin árak mellett azt hiszem jócskán alább kell adnom a vágyaimat. Várok még pár évet, amíg a Dacia Logan MCV-k is elég öregek lesznek ahhoz, hogy elérhető közelségbe kerüljenek. Vagy ha minden kötél szakad, akkor 100-ért egy Lada kombi. :) A lényeg, hogy eljusson A-ból B-be és mindenki beleférjen.
2012. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egyterűvel járok egy dodge caravan-nal . Hátul 2 ketrec, és ha az összes kutyámat viszem, akkor még a második üléssort is ki tudom venni. Egy baja van csak, szereti a benzint:))))
2012. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Akiteki ***** válasza:
100%
Van valahol egy képem, de most nem találom, hogy az opelban benn volt 14 kutya, 3 ember. És nem kicsik! :))) Aki látta, lefotózta, mert nem hitték el, hogy be fogunk férni.
2012. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 kocsi van, mindháromban elvan Ádáz.


Van egy régi (standkorlátkék) Ford Fiesta, ott a hátsó ülésre pokróc és kész is. És még befér két ember hátra. HA kényelmesen akar utazni, akkor csak 1 :D


Van egy régi Volswagen T3-as transporter, 9 személyes, na ott elfér bárki és bármi :D


És van egy 97-es Mitsubishi Galant, ott szintén hátsó ülésen pokróc, és még befér mellé 2 ember.


A szőrre ajánlom neked a Sonax kárpitkefét (én ezt használom mindenre, egyszerűen csodát művel és csak 3000 Ft körül van az ára).

[link]

Egy húzással jön ki minden szőr.


A sárra meg megoldás lehet egy régi pokróc vagy esetleg veszel ilyen spec üléshuzatot.(ezzel a fajtával védve van az első ülés hátulja is, de ezer féle van még)

[link]

2012. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Van pokróc is, meg rajta a fressnapfos ülésvédő is, de amikor 3 vagy esetenként 4 kutya utazik velem nap mint nap, ráadásul sokszor kell várniuk is rám a kocsiban, vagy éppen úszás és sárdagonyázás után, akkor ezek mind nem érnek semmit. Ráadásul az ideiglenesek ugye neveletlenek is, előremásznak, szóval rettenet. Gyakorlatilag 2 üléses lett a 4 üléses autóm, mert a hátsóülés használhatatlan.
2012. jan. 26. 14:01
 18/39 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor próbáld ki a kutya biztiövet. Az nagyban lekorlátozná azoknak a helyeknek a számát, amit össze tudnak kenni :D
2012. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Akiteki ***** válasza:
Lehet méretre csináltatni pont akkora ketrecet, ami egy adott kocsiba való. Akkor nem fognak közlekedni az autóban.
2012. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Régi Mercis vagyok, Skodánk nincs, csak (egyenlőre) két mudink, keversz valakivel :)

Amúgy mi is ott rontottuk el, hogy nem kombis autót vettünk, tervezzük is, hogy lecseréljük arra. 26 éves autó, átesett már egy motorcserén is valamikor, jól bírja, kényelmes, halk, 5-6 liter körül eszik, ugyanilyet vennénk, csak kombisban. Egyenlőre elvannak a hátsó ülésen, kutyának való biztonsági övvel.

2012. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!