Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, akik már úgy vettek...

Kutyások, akik már úgy vettek autót, hogy a kutyákat is figyelembe vették. Milyet választottatok, és mennyire vagytok megelégedve vele?

Figyelt kérdés

Érdekelnének előnyök, hátrányok, egyes típusok kapcsán. Pénzem még nincs, de elkezdenék egy új autóra gyűjtögetni, mert már nagyon elegem van abból, hogy egy sár/szőr tengerben utazom. Nyilván nem a többmilliós kategóriára gondolnék azért, szóval igen, egy hibrid lexus minden igényemnek megfelelne, de na... :)


Érdekelne, hogy mit tapasztaltok, mi a legpraktikusabb megoldás, mi az amit esetleg megbántatok, mi az amiről azt hittétek, hogy baromi praktikus és mégse az, stb.


2012. jan. 26. 11:33
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Háhá, de akkor az azért leesett, hogy Skoda nem egy autó, hanem egy kutya :)
2012. jan. 26. 15:54
 22/39 Akiteki ***** válasza:

Skodának hívják a kutyát? De édes! :))

Nekem van egy Opel nevezetű kiskutyám. De ő azért kapta, mert az orvoshoz rohanás közben a kocsiban született.

2012. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Skodát meg egy Skodából dobták ki, a megtaláló lett a gazdája :) Ő az: [link]
2012. jan. 26. 16:21
 24/39 anonim ***** válasza:
Ez a leírás ... besírtam :D
2012. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 Akiteki ***** válasza:
100%

De helyes! Ezek a fülek! :))

A skoda egyébként nekünk is egy élmény volt. Első 2 kutyám szinte mindenhova utazott velem. Néha benn kellett maradniuk. Az egyik annyira szerette az autót, hogy szó szerint meg is ette. Elfogyasztott 2 kormányt, a műszerfalat, sebváltót, rádiót, fejtámlát, kalaptartót meg az egyik biztonsági övet. Egyszer a rendőr meg akart büntetni, mert nem kapcsoltam be a maradék övet. De meglátva a kocsi állapotát, a lelkemre kötötte, hogy inkább költsem kutyakajára, ne éhezzen ennyire szegény. :))

2012. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

A Skoda amúgy kárt jelent szlovákul :))

(régi Mercis)

2012. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Akiteki ***** válasza:

Esemény

2010/11/19

A SKODA név eredete.

Több mint 170 évvel ezelőtt született a SKODA névadója.


1839. november 19-én született Plzenben Emil von Skoda cseh-osztrák mérnök és gyáriparos, a ma is népszerű Skoda autók névadója.


Nem jelent semmit.

2012. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Akiteki! Most tévedsz :D



•In Czech, the word 'škoda' means "damage, detriment, disadvantage", and occurs in the stock phrase "to je škoda", which roughly means, "It's a pity". It has the same meaning in several Slavic languages such as Slovene, Croatian and Polish, though in the latter it is spelled 'szkoda'.



Forrás: Škoda - Wikicars

2012. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

De igen, azt jelenti, Szlovákiában lakom, a köznyelvben is használják. És ugyanúgy, mint mi, pl. Jaj, de kár: "Jaj, to je škoda", vagy Ez a kutya csak a kárt csinálja: "Tento pes len škodu robý".

Megint tanultál valamit, ugye? :))

2012. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Akiteki ***** válasza:
Ja, akkor ez valami szleng lehet, mert egy rakat szótárat végignéztem. Gondolom lehet összefüggés az autó minősége és a szó használata között. Minden nap hasznos, köszi!:)
2012. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!