Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, akik már úgy vettek...

Kutyások, akik már úgy vettek autót, hogy a kutyákat is figyelembe vették. Milyet választottatok, és mennyire vagytok megelégedve vele?

Figyelt kérdés

Érdekelnének előnyök, hátrányok, egyes típusok kapcsán. Pénzem még nincs, de elkezdenék egy új autóra gyűjtögetni, mert már nagyon elegem van abból, hogy egy sár/szőr tengerben utazom. Nyilván nem a többmilliós kategóriára gondolnék azért, szóval igen, egy hibrid lexus minden igényemnek megfelelne, de na... :)


Érdekelne, hogy mit tapasztaltok, mi a legpraktikusabb megoldás, mi az amit esetleg megbántatok, mi az amiről azt hittétek, hogy baromi praktikus és mégse az, stb.


2012. jan. 26. 11:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
A vőlegényem szerint nem szleng (én még nem nagyon tudok szlovákul), nem az autómárkából került be a nyelvbe. Bár ki tudja, nem nyelvész ő se, hanem restaurátor :)
2012. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 Akiteki ***** válasza:
Pedig milyen logikus lenne:))) 5 skoda volt a családunkban. Szerintem akkor tanultunk meg káromkodni.:)
2012. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt anno Skodánk, de anyukám imádta :D

A havas Bükkben elakadt egy csomó autó, az meg gond nélkül felment. Olyan is volt, h anyám nyomta neki mint az őrült hegynek fel, de csak lassú, nyomja, akkor is nagyon lassú. Nagy nehezen felér, erre kiderült, h be volt húzva a kézifék XD XD XD


Én meg még elég kölyök voltam, szóval nagyon megítélni nem tudom, de jó emlékek kötnek hozzá. Az volt a neve, h Aurél :)

2012. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 Akiteki ***** válasza:
Pont a hegymenet nem volt erőssége a nehéz háta és a könnyű eleje miatt. Nagy szélben akár meg is emelkedett az orra. Viszont olyan volt, mint a lego: szétszedtem, összeraktam, bármit megbütyköltünk rajta itthon is.
2012. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Pedig a miénk hegyen pöpec volt :) Tudom, h ellent mond a fizika törvényeinek. Mondjuk lehet közre játszott az is, h ha elindultunk valahová, akkor szinte biztos, h dugig volt a csomagtartó :D 2 felnőtt +3 gyerek :)
2012. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Akiteki ***** válasza:
Az lehet. Én egy egész motort hordtam a csomagtartóban, hogy nehéz legyen az eleje, mert egyszer az autópályán egy szélroham simán arrébb rakta az orrát vagy 10 centivel.
2012. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Mazda 6 Sport kombink van (2004-es)

Amikor vásároltunk,mindenképpen Mazda 6-ot szerettünk volna, és mivel a kutyánk elég nagy termetű és általában mindenhová visszük magunkkal(sokat kirándulunk a családdal) így lett kombi. Amit nagyon tudok ajánlani, főleg kombiba, az a csomagtér tálca. Gumiból van, szinte minden autótípushoz kapható. Tisztítása egyszerű, csak kiveszed, lerázod vagy slaggal lemosatod és már mehet is vissza. Nagyon praktikus.

2012. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
54%
akiteki esetleg így keresd a szótárban škoda ;) helyesírásilag így adja ki :)
2012. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Akiteki ***** válasza:
Ha volna nekem ilyen betűm:)) De már mindegy, megtudtam mindent innen is.
2012. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!