Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini Yorkisok nektek milyen a...

Mini Yorkisok nektek milyen a kutyátok? Ezt úgy értem, hogy tényleg betegesek és ideg gyengék ahogy itt sokan írják vagy egészséges vidám jó idegrendszerűek?

Figyelt kérdés
Légyszives csak az válaszoljon akinek tényleg mini kutyája van. Kíméljetek meg a hegyi beszédtől jól tudom,hogy hivatalosan nincs mini,de azt mégsem írhatom,hogy hé yorkisok milyen a méreten aluli selejtes kutyátok!
2012. febr. 5. 11:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 Mailerdeamon ***** válasza:
90%

Ezzel a hozzáállással nem fogsz messzire jutni, hogy "akinek nincs mini kutyája, annak pofa be".


Egy mini kutya is lehet egészséges, de ez nagyrészt a véletlenen múlik, hiszen ha valaki kizárólag a méretre szelektál, akkor az azt jelenti, hogy semmi más nem fontos számára, csak a méret - sem az egészség, sem a jó idegrendszer, sem a küllem nem számít. Ezzel meg is van válaszolva a kérdés.

2012. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
76%
És azt is gondold át, hogy nem véletlenül vannak kizárva a tenyésztésből a nagyon kicsi kutyák...
2012. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim válasza:
34%

Mailerdeamon !!!!


itt én nem látok olyan szót a kérdezőtől,hogy: " pofa be "


A másik meg az,hogy a sok tudatlan nem tud olvasni !!!!


Arra kért mindenkit a kérdező,hogy csak az írjon akinek van mini ...........................

2012. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
77%

Ismerősömnek van. Rendes tenyésztőtől vette jó sok évvel ezelőtt hobbi kutyának, tovább tenyésztésre nem volt alkalmas ezt már 6-8hetes korában tudták, de azt nem hogy a súlya nem éri majd el a standardet, szóval nem "mini yorkit " keresett.

Idegi baja biztos van, mert állandóan remeg, ha izgul azért, ha ideges azért. A természete is kb hagyjál már békén típusú. Ha nem tetszik neki valami azt türelmi idő nélkül tudtára adja a többi kutyának (figyelmeztetés nélkül odakap pl már akkor is ha csak a közelébe mennek).

Fogsora hiányos és szabálytalan és sajnos szegény tele van daganatokkal (jóindulatú), műteni nem lehet, mert nagyobb az esélye hogy abba hal bele. És kb 6éves kora óta a csipője sem az igazi, azt a kb 3lépcsőfokot ami kivezet a házból az udvarra, csak akkor teszi meg ha nagyon muszáj. Rossz időben, úgy kell kitenni, nyáron meg inkább kimegy reggel és csak este megy be.

Kiskorában persze vidám, jó kedvű, aranyos kutyus volt, de mostanra egy kész hárpia mindenféle nyavajával. Ja és az átlag súlya kb 1,6-1,8kg volt egész életében.

Szóval ő egy méreten aluli a vártnál is selejtesebb yorki.

2012. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 lakle ***** válasza:
44%
Ismerek 3 yorkit is, akik nem idegbetegek, teljesen normálisak. A gazdáik póráz nélkül sétáltatják őket és nagyon jól neveltek. Nem tudom, hogy mennyire számítanak mininek, ők olyan 3-4 kg körül vannak.
2012. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
19%
Nekem mini yorkim van, kislány 2 évesen 1,70kg. Az enyém nem remegős, és az idegrendszerével sincs semmi gond. Én egyáltalán nem bántam meg, hogy annak idején őt választottam. Életvidám, és sokkal játékosabb, mint akiket ismerek kutyákat. Én direkt ilyen picurit szerettem volna. És hát úgy látom én kivétel vagyok az előttem szólókhoz képest, én csak ajánlani tudom.. Hihetetlen mennyire édesek... És igenis van mini yorki..
2012. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
18:01 -es hozzá szolonak nagyon szépen köszönöm :)
2012. febr. 5. 18:35
 18/63 Akiteki ***** válasza:
52%
Erre vártál, hogy valaki azt mondja, hogy igenis van? Kész, ez volt a mai este vicce.:))
2012. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:
Tudod mit te vagy vicc tanulj meg olvasni én a kutya jellemére,természetére voltam kíváncsi nem pedig arra,hogy megint kezditek a hülyeséget a mini kifejezés miatt,de tudod mit én vagyok a hülye,hogy ilyen helyre teszem fel a kérdésem,mert itt a bizonyíték arra mennyire ostobák vagytok,hogy nem tudok olvasni sem vagy csak értelmezési problémáitok vannak. Normálisan oda írtam csak az válaszoljon akinek ilyen kutyája van erre megint jöttök ezzel,hogy nincs mini ki nem szarja le!!!!Nem egy ilyen mini kérdésnél láttam a nevedet,hogy kötekedtél tudod mit inkább olvass utána könyvekben és inkább én is utána olvasok minthogy olyanokra hallgassak akiknek életükben nem volt és csak azért írogatnak ennyire ellenszenves negatív dolgokat,mert unatkoznak és abban lelik örömüket,ha másik embernek is rossz!!!Akinek nem inge ne vegye magára a Többi normális válaszadónak pedig köszönöm. Azért azon el lehet gondolkozni,ha méreten aluli akkor,hogy is nevezzük?!Tudjátok mit azért,mert valami selejtes máris ki kell közösíteni,mert beteg stb amit a szaporító menhelyre visz az is méreten aluli és mikor elhozod az is mini inkább mentek meg egy ilyen kutyát és próbálom neki jobbá és szebbé tenni az életét,minthogy itt vitatkozzak tovább veletek,hogy van mini vagy nincs amikor nem is ez volt a kérdésem!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 5. 20:08
 20/63 Akiteki ***** válasza:
9%
Teljesen érthető a felháborodásod, be akarsz szerezni egy ilyet és igazolásra vártál. Egészségedre. Persze mindig más a helikopter:))
2012. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!