Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil be az eddig...

Miért pisil be az eddig szobatiszta kutyám?

Figyelt kérdés
2,5 éves bullterrierem 2 hónapja játssza ezt velünk,próbálom keresni a hibát,de egyszerűen nem tudom mi a baj.Példásan szobatiszta volt,de egy ideje bepisil,maga alá is. Viszont nem beteg,mert volt olyan is, hogy 2 napig nem.Tehát nem vizeletvisszatartási probléma.Tippek?
2012. febr. 17. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na igen, úgy tudom lehet attól is, ha valakit a családból maga alatt helyez el a kutya a rangsorban. Remélem megoldódik :)
2012. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem oldódott meg sajnos,újra feltettem a kérdést :-(
2012. febr. 28. 21:35
 13/15 anonim ***** válasza:

Làttam :(

Azòta hogy viselkedik veletek? Esetleg gondoltatok arra, hogy hàzhoz hìvtok egy kiképzőt?

2012. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Az én kutyám is ezt csinálja. Valószínű az anyagcseréje megváltozott, vagy a tüzelés miatt, vagy esetleg sokat volt kint a hidegben és megfázott. Ha nem múlik el 1-2 hét múlva el kell vinni állatorvoshoz, mert akkor nem ilyesmi a probléma.
2012. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ja meg persze az a 2 alkalom kiengedés is nagyon kevés! Mi 5-6szor szoktuk kiengedni. (elöző kommentelő)
2012. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!