Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba kiskutyust?

Panelba kiskutyust?

Figyelt kérdés

(foxi, boston terrier, csivava, cavalier king charles spániel, papillon vs. phaléne, törpe pincser, whippet)


A családommal élek együtt egy panelban.

Nyárra ígértek nekem egy kutyust, rámhagyták viszont, hogy a fajtát kiválasszam.

Ilyen kutyust szeretnénk:


-séta: futás, gyaloglás -->nyáron: bringa, medence, nagy kert, apportírozás........ezeket bírná

-nincs kutyakozmetika


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. febr. 29. 22:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

melyik legyen?


foxi, boston terrier, csivava, cavalier king charles spániel, papillon, törpe pincser,

2012. márc. 1. 19:49
 12/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a túrán hátizsákban akarod magaddal vinni a kutyát vagy azt szeretnéd, hogy 5-10 km-t tudjon kényelmesen veled menni a terepen.

Hátizsákosnak megfelelő a csivava (őt cipeled a legkönnyebben).

Ha normálisan túrázni, agilityzni is akarsz, akkor papillon, whippet lehet a jobb választás. Ők már fizikálisan jobban bírják a "gyűrődést".

2012. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tényleg neked kell eldöntened. Én a felsoroltakból a foxit, vagy a törpe pincsert választanám. Esetleg boston terrier.

De ha túrázni járnál vele, akkor kár azon gondolkozni, hogy hogy teszed táskába. Egy kutya nem fárad el, és ezek viszonylag kistestűek, utazni is simán lehet velük.

2012. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igazából nekem mind1, hogy a kutya a táskában vagy a bicikli mellett van-e!
2012. márc. 2. 10:42
 15/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
78%
Mi már mindent elmondtunk Neked...ezek alapján NEKED KELL DÖNTENED!!!
2012. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 juan1088 ***** válasza:
72%

Törpe Schnauzer. kb. Mindenre megfelel amit írtál, könnyen tanítható, "strapabíró".


De ha azok közül kell választani amiket írtál akkor a cavalier a te kutyád.

2012. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a jelenlegi kutyám a második törpe snacim. Amiket leírtál, ezekre tökéletes. Energikus,vidám,kitartó,határozott kutya. És a miénk imád szaladgálni és nagyon vicceset fut, mint egy őzike. XD Az energiája mellett amúgy szereti a többi kutyát és a gyerekeket is. Az idősekkel is nagyon kedves, minden korosztályra odafigyel. Ha kell, nagyon nyugodt is tud lenni, sőt a lakásban mindig higgadt. Kint szaladgál, bent pihen. Egyszerűen imádom, nekem ő a tökéletes kutya minden szempontból. :) Csak ajánlani tudom ezt a fajtát!
2013. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!