Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma vittem a Rottim sétáltatni...

Ma vittem a Rottim sétáltatni nekünkjött egy kutya és fejberugtam feljelenthet-e ezért?

Figyelt kérdés
Ma vittem a Rottim sétáltatni és nekünkjött egy kutya az enyém is nekiugrot az enyém pórázon volt lehuztam róla és utána megint nekünk jött és fejberugtam utána a cigánynő pofázott hogy feljelent.Ő kutyája póráz nékül volt.De a fiát is megütötem mert anyázgatot lehet belőle bajom ha feljelentenek??

2012. márc. 7. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

hát én nemvagyok az erőszak hive,de az ember szine fehér. A kutyát az ő dolga lett volna visszahivni,az h a gyerekét megüttöted én biztos szétcsaptalak volna,de ők egyenranjoguak egy féreggeel,jelenleg a kutyát jobban sajnálom mint őket.

Témához visszaétrve,mi alapján tudna feljelenteni?eved cimed tudja?bizonyiték van? valoszinűnnincs. ne aggodj.max a családtol:)

2012. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Biztos szétcsaptál volna??1.ne anyázon.2.Kíváncsi vagyok előttem letél voln milyen nagy lett volna a szád még ha a kommenteket se olvasod el akkor ide ne irj.
2012. márc. 8. 08:34
 13/16 anonim ***** válasza:
A törvény előtt teljesen mindegy, hogy a kutyád 100Ft-ba vagy 100 ezert Ft-ba került.
2012. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De tudod azért az nem mindegy hogy ha valami baja lett volna mennyit ér.
2012. márc. 8. 09:27
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát tudod igen,ha rárugsz a kutámra vagy a gyerekemre biztos h összepakollak. abszolut nemérdekel mekkora lennél,az adrenalin legyőz minden mást. Nemtudo elolvastad e az irásom attol függetlenül a helyedbe ugyanezt tettem volna de a gyerek azért tulzás. Ha a gyerekemet is megütöd valoszinű meg is öllek,de szerintem te is bárkit. Bár nemtudom mennyi idős vagy. Továbbá ez eg ördögi kör,mert nem vagyok cigány tehát ez nem eshetett volna meg velem,egy a gyerekem nem anyázik kettő, a kutyámat nem sétáltatom felelőtlenül. de hát a cigányok ...az más tészta,ne keress logikát.
2012. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
mindegy ne vittázunk de annyit hozzáteszek egy 60 kg vagy 100kg nem vered le egy adrenalin lökettől xDD
2012. márc. 8. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!