Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon gáz, ha a kiskutyámat...

Nagyon gáz, ha a kiskutyámat a gyerekemnek tekintem?

Figyelt kérdés
29 vagyok és sosem akarok gyereket. Viszont van egy kis yorkim 5 éve. Most jöttem rá, hogy ő olyan nekem, mint a gyerekem. Puszilgatom, becézgetem és még a szagát is imádom, mint más anyukák a saját gyerekükét. Ez nagyon gáz, ugye?
2012. márc. 14. 21:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
70%
Az ember a szaporodásra van beállítva, hogy utódaik legyenek. Szép lenne, ha a gyerekek helyett az emberek kutyákat, macskákat vállalnának be. Én szeretem az állatokat, de megvan a maga szerepük az ember életében, és nem helyettesíthetik a gyereket, az utódot. Az meg, hogy milyen ember lesz a gyerekből, mind nevelés kérdése. De ha vki nem képes normális utódokat felnevelni, jobb is, ha inkább tényleg kutyát tart.
2012. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
78%
Nagyobb gáz lenne, ha a gyerekedet tekintenéd a kutyádnak, de azért ez is elég szánalmas, egyrészt, másrészt meg önző dolog, mert a kutya kutya akar lenni, nem gyerek. Nem is lehet gyerek, merhogy kutya. Te meg belekényszeríted egy olyan szerepbe, amit képtelen betölteni. Szerinted ez egészséges helyzet?
2012. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg az a hülyeség aki azt mondja h gáz és szinte az állatkínzással tartja egyenrangúnak, mintha vmi baja lenne attól h megpuszilod. A kutyakiképzésre jár egy srác amsztaffal és ha jó csinál vmit megpuszilja és hihetelenül aranyos a kutya, semmi viselkedéi zavara nincs ettől h egyesek ezt állítátják...hülyeség.
2012. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ebben nem az volt a lényeg , hogy nem akar szülni, mert az már tény !

A lényeg gond e hogy úgy szereti kiskutyáját , mint a saját gyermekét !


Nem , nem gond , de nagyon bizonytalan vagy ez viszont az !

Ne foglalkozz másokkal !

2012. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarok gyereket a föld túlnépesedik erős a társadalmi bűntudatom, meg alapból se max örökbe fogadok vagy nevelőszülő leszek... van kutyám is méghozzá nem is egy, nem az a gond, hogy a kutyát szereti valaki sőt az nagyon helyes... de a kutya az kutya és úgy is kell kezelni meg kell lennie a falkasorrendnek, megfelelő táplálás, gondozás stb egyszóval kutyaként kell élnie és akkor a legboldogabb/él legteljesebb életet ha kutyaként él és nem valamiféle pótlékként...
2012. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg senki nem mondta, hogy csak a gyereket lehet szeretni. A kutyát is lehet szeretni, nagyon, baromira, veszettül. De ettől még tisztában kell lenni vele, hogy ő kutya, nem pedig gyerek. Ne keverjük a szezont a fazonnal.

Az meg a másik fele, hogy aki igazán szereti a kutyáját, az az ő érdekeit nézi elsősorban, nem a sajátját. Ne tedd tönkre a kutyádat azért, mert nem tudod elképzelni, hogy kutyaként szeresd, inkább álíltsd át magad, mindenki érdekében.

2012. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom nem öltözteti fel gyerekruhába, nem hintáztatja, nem viszi óvodába, és nem ülteti le a minimaxot nézni. Szóval nem tudom, ki mondott olyat, hogy belekényszeríti a gyerek szerepébe. Itt arról van szó, hogy ÚGY szereti, MINT a gyermekét. Ez miért is baj?

Másik meg: Túlnépesedés van, ha nem tűnt volna fel, főleg egy bizonyos réteg kezdett el itt nálunk k*rvára elszaporodni, és az én adómból segélyezik a kiccsaládot a 15 gyerekkel, közben a nővéremék nem mernek gyereket vállalni, mert nem elég biztos az anyagi helyzetük, holott mindketten dolgoznak. Szóval a szaporodás dolgot inkább hagyjuk, jó?

2012. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Mint láthatod kedves kérdező, két részre szakadtunk

-akikpártolják

-és akik ellenzik

Tedd azt, ahogy jónak látod .

2012. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
30%

ja és amikor valaki a Cesar-os falka szöveggel jön , a falat kaparom ,

attól mert nem szar..ja össze magát a kutya ha rászólok(mint falkavezér) attól én már felelőtlen gazdi vagyok ?

Megnézném melyikünk kutyája felszabadúltabb , boldogabb

2012. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Állandóan ezzel a túlnépesedéssel jönnek egyesek. Nézzetek már utána, hogy Magyarországon évről évre kevesebb gyerek születik. Evolúciós késztetés a gyerekvállalás amúgy is.
2012. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!