Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon beteg, mit...

A kutyám nagyon beteg, mit tehetek vele?

Figyelt kérdés

Napok óta nem eszik, egész nap fekszik, nagyon letört.

Az állatorvos azt mondta nem lehet vele mit csinálni, nyomjunk le a torkán tejet.szegényke csak 9 hónapos :((


2012. ápr. 20. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak trehány orvosok. Sőt, vannak egyenesen szívtelenek. Egyszer szemtanúja voltam annak, hogy egy elütött, de még élő kölyök kutya mellett elhajtott az állatorvos. Amikor ezt szóvá tettem a válasz az volt, hogy úgyse lehetett volna rajta segíteni, meg hát ki tudja kié, nem lehet mindenen segíteni bla bla...

Mire segítség jöhetett volna már késő volt.

És akkor a szívtelen jelzővel finoman fejeztem ki magam.

2012. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ismertem olyan állatorvost, aki úgy varrta össze az ivartalanított szukát, hogy másnap reggelre a bele ott feküdt a kutya mellett kiterítve. Ilyenek sajnos vannak, vidéken ráadásul gondolom még több, mint pesten, mert ott sokszor nincs is igény másra, csak hogy jobb esetben oltsa a kutyát meg segítsen a lónak szüléskor.
2012. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez esetben ismét megkérdezem, nem az a következő lépés, hogy elviszem egy másik orvoshoz? Vagy egyes gazdiknak nincs agya, és ez nem jut eszébe? Ugyan már..
2012. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!