Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Bichon...

Mi a véleményetek a Bichon Havanese kutyáról?

Figyelt kérdés
amit tudtok írjátok le! előre is nagyon köszönöm! :)

2012. máj. 2. 20:13
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
:D :D :D Köszi a válaszokat!
2012. máj. 31. 18:09
 22/26 anonim ***** válasza:
Jajhát imádom, de nagyon-nagyon sokat kell vele foglalkozni. én amúgy középsulis vagyok és kb 3 kor végzek a suliban, aztán vagy vannak otthon vagy nem. FONTOS. z első 2 hétben nem szabad egyedül hagynod. Sztem nyári szünet elején hozd el, hogy sokat vele tudhass lenni. én 5 hét szabit vettem ki a suliból bár engem műtöttek de ebből 4 hetet a kutyával voltam. Nehezen lessz szobatiszta, néha még most is bepisil, pedig bármikor kitud menni a kertbe meg napi 3-4 alkalommal sétáltatom, sportolok vele.
2012. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Szombat-vasárnaphoz egy hétre hozzuk a kis Maszatot.

suli utolsó hetében ugyse tanulunk,szóval akkor jobban tudunk foglalkozni vele,meg hát anyukám mindennap itthon van... ugyhogy ő is biztos foglalkozik vele! :D

ÉSHÁT PERSZE JÖN A NYÁRISZÜNET!!! annyit játszok majd vele! :D

2012. máj. 31. 19:11
 24/26 anonim ***** válasza:
Jaj én is így be voltam sózva mikor elhoztuk a kis drágámat! :) Nem bántam meg soha nem is fogom megbánni ,hogy ezt a fajtát választottam :)
2012. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
:)
2012. jún. 5. 19:11
 26/26 anonim ***** válasza:

google!

amúgy saját véleményem szerint aranyos, szép kutyák, a többit meg megtudod a kutya-táron vagy a wikipédián

2012. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!