Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem illetlenség, hogy a...

Nem illetlenség, hogy a szomszédom ráüvölt a kutyáimra, ha átjön?

Figyelt kérdés
Nem is csinálnak semmi rosszat, mindenkinek örülnek, és ő meg folyton zavarja, őket, meg rájuk kiabál, hogy : Nem mész innen? Kutyaiskolába is járunk velük és tanítjuk őket, mindenivel kedvesek, épp ezért az ilyen hozzáállást nem nagyon étik.
2012. máj. 13. 13:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is mindenkinek joga van úgy élni a saját udvarában, ahogy ő akar.
2012. máj. 14. 09:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ti engedtétek meg hogy bejárjon amikor akar. Nem hal bele, ha szól mielőtt átjön, mint más normális ember. Ha pedig te hívod át, akkor kötelességed biztosítani, hogy ne zavarja a kutyád, ha ő nem akarja, akkor is ha a saját udvarodban van.
2012. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. Nem én szoktattam rá, hanem még az előző generáció, aki itt élt és ez egy jól bevett szokássá vált, és szerintem sem halna bele ha szólna, én is mindig felhívom, mielőtt átmegyek. De a nap 24 órájában nem kötelességem őhozzá alkalmazkodni, nem azért tartok kutyát, hogy elzárva legyen, meg láncon legyen, mert ki tudja mikor téved át. Nyilván más esetekben, ha áthívom egy bogrács gulyásra, biztosítom, hogy nincsenek ott a kutyák azon a területen, ahol eszünk. Épp ezért akadtam ki, hogy miért hőzöng, ha váratlanul jön. Amúgy alapból kedvelem az öreget, nem akarok vele rosszban lenni, épp ezért is esett rosszul, mert előzőleg beszámoltam neki róla, hogy új kutyák vannak, kicsit virgoncak, de nem harapósak stb.
2012. máj. 14. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!