Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kuvasz vagy a pitbull az...

A kuvasz vagy a pitbull az erősebb kutya?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 20:19
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Az pedig, hogy azt írod TAPASZTALATBÓL beszélsz, az csak mégjobban azt mutatja, milyen ostoba vagy.
2013. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 alba96 ***** válasza:
0%

Néha ki kellene menned a világba. És csak úgy körülnézni.

Láthatnál pl. 3m-es embert. De hát ez se igaz ugye, mert te nem láttad!

A szépség királynőválasztáson is biztosan mindig a világ legszebb nője kerül az első helyre mi? Mert te pl. a szépségversenyen lévő nőket látod csak, akkor azoknál szebb soha sehol máshol nem is lehet!

... Sorolhatnám, de neked minek?


Figyu! A lakásodon van egy úgynevezett bejárati ajtó amin pl. ki lehet menni az utcára meg egyéb ilyen egzotikus helyekre...

Pl. a kutyaszépség-versenyeken kívül is van élet ... meg kutya.

No comment! Én befejeztem!


Pihenj! Lehet tovább gyöpösödni!

:)

2013. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 alba96 ***** válasza:
0%

[link]


Ez az ember tudja miről mit beszél!

És nézd meg a fényképeket.

Ennél simán van nagyobb kuvasz! És ezen a kuvaszon is látszik, hogy még nem teljesen kifejlett, fejlődő fiatal kutya.

Csak a fejére kell nézni! Látszik annak, aki ismeri ezt a fajta állatot.

És már most más mint az álatalad említett szent standard, amiből ha kilóg egy kutya, akkor eltűnik a látómezőből. :)

És ez még nem is nagy kuvasz! Egyre jobban átlagos a nagyobb méret a minden tekintetben jól táplált állatok között. Nem tejsavóra, meg ételmaradékra meg ilyenekre gondolok.


Szintén az interneten pedig az enyémnél is sokkal nagyobb kuvasz-keveréket láttam. Sajnos nem találom, akkor meg gondoltam, hogy majd látnod kellene.


Üdv

2013. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 alba96 ***** válasza:

Helyesen:

Akkor meg NEM gondoltam, hogy látnod kellene.

A "NEM" szó kimaradt.

Bocsánat, anélkül nincs értelme.

2013. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Szép kutya és biztos van nála nagyobb. A Hungári Kuvasz Klub tenyésztőinél az átlag kuvasz kanok továbbra is 70-75cm közöttiek és olyan 40-50kg között vannak.

A kaukázusi, közép-ázsiai, komondor félék átlagosan nagyobbak.


Íme egy 10 hónapos kölyök komondor.


[link]


[link]

2013. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
És ez a kutya ekkor kb. 50kg volt. Azóta olyan 60-65 körül van. Ne mond nekem azt, hogy egy fele akkora németjuhász viszont 90kg. :-) A saját ostobaságodat bizonygatod vele tovább. Nem egy küllem és munkavonalas NJ tenyésztőt ismerek. MEOE-st és MNJK-st is. A munkavonalasoknál nagyon ritka hogy egy kan NJ 40kg fölé megy. A küllemeseknél vannak efölött kutyák, de azok sem sokkal.
2013. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
54%

Még egy komondor is lazán legyűr egy pitbullt (hallottam róla, sajna történt ilyen).

A kuvasz akkor pláne.

2013. febr. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

Ezt most úgy írtad, mintha egyértelműen a kuvasz erősebb lenne, mint a komondor. :-)


Én azért hallottam fordított esetben is, mikor a pitbull eltörte a kuvasz lábát. Olyat is, hogy megfutamította. Persze olyat is, hogy a kuvasz megölte és még evett is a pitből.

2013. febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
8%
Butaságot beszéltek egy normális pit mp. alatt rendezi le a kuvaszt sajnos én ezt már szem közelből tapasztaltam...
2013. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

"egy normális pit mp. alatt rendezi le a kuvaszt"


..hát hogyne ,sőt egy nílusi krokodilt vagy egy oroszlánt

is simán fölaprít...:-))

2013. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!